Derby vyznělo jasně pro Čejetice

Bakov nad Jizerou/ Ve fotbalovém derbyv Bakově Čejetice předvedly velmi dobrou hru v poli, vyjádřenou góly ve druhé půli.

6.4.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Radmila Šepsová

Bakov – Čejetice 1:4

Hosté se představili jako kompaktnější celek, kterému velmi dobře fungovala záloha i útok. Výborné výkony podali zejména Kadlec a Dudka.

Oproti tomu domácí své příznivce zklamali, i když výše porážky je pro ně dost krutá. Po odstoupení Bláhy pro zra nění neměli Bakovští hráče, který by hře dal nějakou myšlenku. Nakopávané míče na čejetickou obranu neplatily.

Na vedoucí branku hostujícího Kadlece ještě stačil Bakov odpovědět vyrovnávacím gólem Resla. Ve druhé půli stříleli branky pouze hosté.

Branky: 45. Resl – 6. Kadlec, 50. Štěpán, 75. Brož, 90. Hurta. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1.

Bakov: Beran – Pelant, Vaníček, Sedláček, Soukup – J. Beran, Frelich, Flodrman, Bláha (14. Smutný, 72. Malina) – Resl, Zahrádka. Trenér Ladislav Špringer.

Čejetice: Krejčík – Maška, Štěpán, Navrátil, Nekola – Dubský, Blažek (31. Brož), Kadlec, Hurta – Dudka (61. Bartoš), Kůtek. Trenér Pavel Dobeš.

6.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Úřadující domácí šampion Jan Kopecký ovládl stylem start - cíl úvodní podnik TrueCam MČR v Rally - 36.Janča Valašská Rally Valmez 2017. Druhého v cíli Václava Pecha porazil o více než minutu.
48

Tříletá vítězná šňůra pokračovala i na Valašce

Luděk Zelenka (vpravo) při komentování zápasu ve Velimi s Vlastimilem Vláškem.
50

Luděk Zelenka před Velimskými smekl

Věra Špinarová si nikdy nehrála na hvězdu. Na pódiu, ani v zákulisí, říkají pořadatelé

Kolín – Věra Špinarová, zpěvačka s hlasem, ze kterého dokázalo až mrazit, měla být hostem letošního ročníku Kmochova Kolína. Kdo nahradí v programu její místo poté, co odešla do hudebního nebe, není zatím jasné.