Derby vyznělo jasně pro Čejetice

Bakov nad Jizerou/ Ve fotbalovém derbyv Bakově Čejetice předvedly velmi dobrou hru v poli, vyjádřenou góly ve druhé půli.

6.4.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Radmila Šepsová

Bakov – Čejetice 1:4

Hosté se představili jako kompaktnější celek, kterému velmi dobře fungovala záloha i útok. Výborné výkony podali zejména Kadlec a Dudka.

Oproti tomu domácí své příznivce zklamali, i když výše porážky je pro ně dost krutá. Po odstoupení Bláhy pro zra nění neměli Bakovští hráče, který by hře dal nějakou myšlenku. Nakopávané míče na čejetickou obranu neplatily.

Na vedoucí branku hostujícího Kadlece ještě stačil Bakov odpovědět vyrovnávacím gólem Resla. Ve druhé půli stříleli branky pouze hosté.

Branky: 45. Resl – 6. Kadlec, 50. Štěpán, 75. Brož, 90. Hurta. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1.

Bakov: Beran – Pelant, Vaníček, Sedláček, Soukup – J. Beran, Frelich, Flodrman, Bláha (14. Smutný, 72. Malina) – Resl, Zahrádka. Trenér Ladislav Špringer.

Čejetice: Krejčík – Maška, Štěpán, Navrátil, Nekola – Dubský, Blažek (31. Brož), Kadlec, Hurta – Dudka (61. Bartoš), Kůtek. Trenér Pavel Dobeš.

6.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zdeněk Halíř, starosta fotoklubu Sokol Mladá Boleslav

Mladoboleslavský Fotoklub Sokol je jedním z nejstarších v republice

Syfilis. Ilustrační foto.

Syfilis je opět na postupu, může za to lehkomyslnost

Večerní drama v Benátkách. V garáži vybuchly plynové lahve

Benátky nad Jizerou /FOTOGALERIE/ – Několik výbuchů v pátek večer před osmou hodinou probralo z klidu obyvatele Smetanovy ulice v historické části města. Plynové láhve tam vybuchly v garáži, která naštěstí nebyla součástí rodinného domu.

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem v komorní atmosféře

Sázava /FOTOGALERIE/ - Festival Slunovrat v areálu Sázavského ostrova zahájili pořadatelé v pátek v 17 hodin. Možná právě nultý ročník či krásné počasí ke koupání předurčilo, že na začátek akce přišel malý počet návštěvníků. I tak ale areál během následujících hodin vítal nové a nové příchozí.