VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, krajské soutěže z víkendu

Střední Čechy - K svému podzimnímu vrcholu se blíží i fotbalové mládežnické soutěže. V divizi dorostu a žáků se už rozdávaly dokonce předposlední podzimní body. Naopak České ligy dorostu a žáků, ale i všechny krajské soutěže mají před sebou ještě dvě kola. K zajímavému duelu došlo v Brandýse, kde domácí dorost, druhý v tabulce krajského přeboru, bojoval s prvním Kladnem B. Brandýs se ovšem vítězství nedočkal, tři body získalo Kladno B, které tak v krajském přeboru má na čele už pět bodů náskok.

4.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU
13. kolo:
Jablonec – Slavia Praha B 2:1 (starší), 4:5 (mladší), Most B – Teplice B 2:0, 0:2, Sez. Ústí – Motorlet 1:1, 2:3, Dukla Praha – Bohemians 1905 B 1:1, 3:3, České Budějovice B – Plzeň B 0:3, 0:0, Pardubice – Ml. Boleslav B 3:1, 2:2, Liberec – Meteor Praha 3:3, 2:1, Hr. Králové B – Sparta Praha B 1:1, 2:5.
Starší
1. Pardubice⋌ 13 9 2 2 30:12 29
2. Liberec 12 9 1 2 29:16 28
3. Plzeň B 12 6 4 2 18:11 22
4. Slavia Praha B 13 6 3 4 20:14 21
5. Sparta Praha B 13 6 2 5 30:20 20
6. Bohemians 05 B 13 6 2 5 23:15 20
7. Motorlet 13 5 4 4 20:18 19
8. Jablonec 12 6 1 5 23:26 19
9. Teplice B 13 6 1 6 26:32 19
10. Hr. Králové B 13 4 6 3 15:15 18
11. Dukla Praha 13 4 5 4 19:16 17
12. Č. Budějovice B 13 4 0 9 20:30 12
13. Most B 13 3 3 7 14:34 12
14. Sezimovo Ústí 13 3 2 8 14:34 11
15. Ml. Boleslav B 12 3 1 8 19:19 10
16. Meteor Praha 13 2 3 8 14:22 9
Mladší
1. Motorlet 13 8 2 3 25:27 26
2. Jablonec 12 8 1 3 40:21 25
3. Teplice B 13 6 3 4 23:19 21
4. Slavia Praha B 11 6 2 3 27:16 20
5. Bohemians 05 B 12 5 5 2 29:23 20
6. Sparta Praha B 13 5 4 4 36:20 19
7. Liberec 12 5 4 3 30:22 19
8. Plzeň B 12 5 4 3 23:19 19
9. Ml. Boleslav B 12 3 6 3 19:14 15
10. Dukla Praha 12 3 5 4 11:19 14
11. Pardubice 13 3 4 6 22:24 13
12. Č. Budějovice B 13 3 4 6 17:26 13
13. Meteor Praha 13 2 6 5 11:18 12
14. Most B 13 3 3 7 26:35 12
15. Hr. Králové B 13 4 0 9 15:32 12
16. Sezimovo Ústí 13 3 3 7 19:38 12

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
13. kolo:
Příbram B – Písek 1:0, 3:1, Strakonice – Český Krumlov 1:0, 3:0, Rokycany – Motorlet B 2:7, 1:0, Vejprnice – Domažlice 1:3, 2:0, Vlašim – Č. Budějovice 1:0, 3:1, Hořovicko – Benešov 2:2, 3:6, Klatovy – Prachatice 1:0, 2:3. Dohrávka: Klatovy – České Budějovice 3:5, 2:2.
Starší
1. Příbram B 12 8 3 1 36:15 27
2. Motorlet B 12 7 2 3 24:16 23
3. SKP Budějovice 12 7 1 4 28:19 22
4. Vejprnice 12 6 3 3 25:18 21
5. Písek 12 6 2 4 27:16 20
6. Strakonice 12 6 1 5 23:19 19
7. Prachatice 12 5 2 5 16:18 17
8. Domažlice 12 4 3 5 18:22 15
9. Benešov 12 4 2 6 23:29 14
10. Český Krumlov 12 4 2 6 17:24 14
11. Rokycany 12 3 4 5 25:31 13
12. Hořovicko 12 3 3 6 16:27 12
13. Vlašim 12 3 1 8 12:23 10
14. Klatovy 12 3 1 8 19:32 10
Mladší
1. Vejprnice 12 8 2 2 44:9 26
2. Rokycany 12 8 2 2 25:7 26
3. Příbram B 12 8 1 3 32:12 25
4. Benešov 12 7 1 4 25:27 22
5. Strakonice 12 7 0 5 27:20 21
6. Vlašim 12 7 0 5 20:19 21
7. Č. Budějovice 12 6 2 4 31:14 20
8. Motorlet B 12 6 1 5 27:17 19
9. Klatovy 12 4 2 6 21:30 14
10. Domažlice 12 4 2 6 10:25 14
11. Písek 12 3 3 6 15:17 12
12. Český Krumlov 12 3 1 8 14:31 10
13. Prachatice 12 3 1 8 12:32 10
14. Hořovicko 12 1 0 11 12:55 3
Skupina B
13. kolo:
K. Vary – Varnsdorf 5:0, 2:1, Meteor Praha B – Libuš 3:1, 1:2, Ústí n. L. – Sokolov 1:6, 3:3, Kladno – Most 7:2, 5:0, Arsenal Č. Lípa – Junior Praha 4:2, 2:1, Vikt. Žižkov – Loko Č. Lípa 3:1,22:0, Roudnice – H. Měcholupy 1:1, 2:0. Dohrávka: Arsenal Č. Lípa – Sokolov 2:5, 2:3.
Starší
1. Sokolov 12 12 0 0 68:11 36
2. Kladno 12 10 1 1 51:9 31
3. Meteor Praha B 12 7 2 3 25:14 23
4. Vikt. Žižkov 12 6 3 3 29:20 21
5. Ústí n. L. 12 6 2 4 27:28 20
6. H. Měcholupy 12 4 4 4 21:22 16
7. Most 12 4 3 5 22:27 15
8. Roudnice 12 4 2 6 18:20 14
9. Junior Praha 12 4 2 6 17:23 14
10. Libuš 12 4 2 6 18:34 14
11. Ars. Č. Lípa 12 3 2 7 25:33 11
12. Karlovy Vary 12 3 1 8 23:48 10
13. Loko Č. Lípa 12 1 4 7 11:46 7
14. Varnsdorf 12 0 4 8 11:31 4
Mladší
1. Vikt. Žižkov 12 9 3 0 66:13 30
2. Sokolov 12 9 3 0 51:17 30
3. Kladno 12 9 2 1 39:13 29
4. Ústí n. L. 12 8 2 2 33:15 26
5. Karlovy Vary 12 8 0 4 35:20 24
6. Meteor Praha B 12 7 1 4 19:15 22
7. Roudnice 12 4 5 3 23:16 17
8. Libuš 12 5 1 6 35:18 16
9. Ars. Č. Lípa 12 3 2 7 19:26 11
10. H. Měcholupy 12 3 1 8 15:36 10
11. Junior Praha 12 3 0 9 16:32 9
12. Varnsdorf 12 2 2 8 14:35 8
13. Most 12 2 2 8 10:36 8
14. Loko Č. Lípa 12 0 0 12 5:88 0
Skupina C
13. kolo:
Kosmonosy – Jablonec B 1:5, 2:2, Jičín – Rapid Liberec 0:3, 0:3, AFK Chrudim – Litomyšl 6:0, 9:0, Pěnčín/Turnov – Dvůr Králové 3:5, 1:4, FK Kolín – Čáslav 0:0, 1:2, Pardubice B – Nový Bydžov 1:2, 2:2, Liberec B – Olymp. Hr. Králové 5:2, 1:0. Dohrávka: Liberec B – Čáslav B 4:0, 6:1.
Starší
1. Jablonec B 12 9 3 0 37:9 30
2. Rapid Liberec 11 8 1 2 24:10 25
3. Liberec B 12 7 2 3 27:17 23
4. Nový Bydžov 12 7 2 3 23:14 23
5. AFK Chrudim 12 6 3 3 30:15 21
6. Dvůr Králové 12 6 2 4 21:24 20
7. Ol. Hr. Králové 12 5 2 5 32:25 17
8. Pardubice B 12 5 2 5 20:14 17
9. FK Kolín 12 4 2 6 23:23 14
10. Čáslav 12 4 1 7 20:28 13
11. Kosmonosy 12 1 8 3 16:24 11
12. Pěnčín/Turnov 11 2 1 8 13:32 7
13. Jičín 12 1 3 8 11:33 6
14. Litomyšl 12 2 0 10 12:41 6
Mladší
1. AFK Chrudim 12 11 1 0 46:7 34
2. Nový Bydžov 12 10 1 1 29:13 31
3. FK Kolín 12 8 1 3 34:15 25
4. O. Hr. Králové 12 8 0 4 42:13 24
5. Pardubice B 12 7 2 3 34:20 23
6. Liberec B 12 7 1 4 30:10 22
7. Jablonec B 12 6 1 5 36:19 19
8. Rapid Liberec 11 5 2 4 29:20 17
9. Čáslav 12 5 2 5 25:36 17
10. Kosmonosy 12 2 4 6 18:25 10
11. Jičín 12 3 0 9 14:32 9
12. Dvůr Králové 12 2 1 9 11:35 7
13. Litomyšl 12 1 0 11 8:43 3
14. Pěnčín/Tur. 11 0 0 11 4:72 0

ČESKÁ LIGA ZÁKŮ
13. kolo:
Jablonec – Slavia Praha 0:3 (starší), 0:7 (mladší), Chrudim – Liberec 2:3,1:1, Ml. Boleslav – Č. Budějovice 2:1, 1:1, Bohemians 1905 – Pardubice 2:2, 9:1, Motorlet – Most 6:0, 2:0, Sokolov – Plzeň 1:1, 3:2, Teplice – Sparta Praha 1:1, 0:6, Hr. Králové – Příbram 5:1, 1:2. Dohrávka: Jablonec – Plzeň 3:2, 1:0.
Starší
1. Slavia Praha 13 13 0 0 55:4 39
2. Hr. Králové 13 7 3 3 34:21 24
3. Motorlet 13 7 3 3 31:19 24
4. Liberec 13 7 3 3 24:16 24
5. Sparta Praha 13 7 1 5 37:20 22
6. Č. Budějovice 13 7 1 5 20:16 22
7. Jablonec 13 6 4 3 16:15 22
8. Teplice 13 6 2 5 24:23 20
9. Bohemians 05 13 5 2 6 18:27 17
10. Plzeň 13 4 4 5 26:26 16
11. Ml. Boleslav 13 5 1 7 18:27 16
12. Pardubice 13 4 2 7 17:24 14
13. Příbram 13 4 0 9 30:42 12
14. Most 13 3 1 9 12:36 10
15. Chrudim 13 1 6 6 16:30 9
16. Sokolov 13 0 3 10 13:45 3
Mladší
1. Slavia Praha 13 11 0 2 48:15 33
2. Sparta Praha 13 10 2 1 52:13 32
3. Příbram 13 9 0 4 28:16 27
4. Bohemians 05 13 8 2 3 35:9 26
5. Teplice 13 8 1 4 27:19 25
6. AFK Chrudim 13 7 2 4 34:28 23
7. Hr. Králové 13 6 3 4 36:20 21
8. Č. Budějovice 13 5 4 4 26:30 19
9. Sokolov 13 5 1 7 20:31 16
10. Ml. Boleslav 13 3 6 4 16:20 15
11. Most 13 4 2 7 19:31 14
12. Motorlet 13 3 3 7 15:23 12
13. Plzeň 13 4 0 9 18:27 12
14. Liberec 13 2 4 7 14:31 10
15. Jablonec 13 2 2 9 14:53 8
16. Pardubice 13 0 2 11 9:45 2

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
13. kolo:
Příbram B – Č. Budějovice B 5:2 (starší), 4:0 (mladší), Beroun – Sušice 2:1, 6:1, Doubravka – Podolí 2:1, 0:3, Tachov – Dukla Praha 3:6, 0:2, Plzeň B – Vejprnice 2:0, 2:1, Písek – Tábor 2:0, 2:2, Hořovicko – Prachatice 0:1, 2:2. Dohrávka: Č. Budějovice – Beroun 6:0, 1:2.
Starší
1. Příbram B 12 10 1 1 53:19 31
2. Doubravka 12 7 3 2 29:11 24
3. Dukla Praha 12 7 3 2 27:16 24
4. Písek 12 7 2 3 15:9 23
5. Č. Budějovice 12 7 1 4 30:19 22
6. Plzeň B 12 6 2 4 19:12 20
7. Tábor 12 5 3 4 22:17 18
8. Podolí 12 6 0 6 22:26 18
9. Beroun 12 5 2 5 14:22 17
10. Sušice 12 4 2 6 18:29 14
11. Hořovicko 12 2 3 7 17:25 9
12. Tachov 12 2 3 7 25:37 9
13. Prachatice 12 3 0 9 15:37 9
14. Vejprnice 12 0 1 11 9:36 1
Mladší
1. Písek 12 9 2 1 35:12 29
2. Prachatice 12 8 3 1 58:15 27
3. Tábor 12 8 2 2 38:8 26
4. Beroun 12 8 2 2 35:16 26
5. Příbram B 12 7 2 3 23:13 23
6. Plzeň B 12 7 2 3 26:19 23
7. Dukla Praha 12 5 3 4 21:17 18
8. Podolí 12 5 2 5 25:21 17
9. Č. Budějovice 12 5 2 5 22:20 17
10. Doubravka 12 3 2 7 13:27 11
11. Hořovicko 12 2 1 9 20:42 7
12. Sušice 12 2 1 9 19:48 7
13. Vejprnice 12 1 3 8 12:28 6
14. Tachov 12 0 1 11 6:67 1
Skupina B
13. kolo:
SK Rakovník – Neratovice 2:0, 3:2, Meteor Praha – Česká Lípa 6:1, 7:0, Střešovice – Kladno 1:6, 1:2, Junior Praha – Bohemians 1905 B 2:1, 0:3, Děčín – Most B 2:0, 0:5, Teplice B – Ústí n. L. 0:2, 0:2, Sokolov B – Sparta Praha B 1:3, 0:2.
Starší
1. Kladno 12 11 1 0 53:9 34
2. Meteor Praha 12 10 0 2 36:10 30
3. Sparta B 12 9 0 3 31:14 27
4. Teplice B 11 7 0 4 26:17 21
5. Bohemians B 11 6 1 4 20:17 19
6. Neratovice 12 5 1 6 17:16 16
7. Ústí n. L. 12 5 1 6 22:28 16
8. Rakovník 12 5 0 7 26:38 15
9. Děčín 12 5 0 7 17:29 15
10. Most B 12 4 1 7 20:22 13
11. Česká Lípa 12 4 0 8 27:37 12
12. Střešovice 12 4 0 8 16:26 12
13. Junior Praha 12 4 0 8 16:37 12
14. Sokolov B 12 1 1 10 9:36 4
Mladší
1. Sparta B 12 10 2 0 61:10 32
2. Kladno 12 10 1 1 53:16 31
3. Meteor Praha 12 9 2 1 43:9 29
4. Bohemians B 11 7 2 2 31:17 23
5. Střešovice 12 7 1 4 31:18 22
6. Česká Lípa 12 6 1 5 23:32 19
7. Ústí n. L. 12 5 2 5 18:17 17
8. Most B 12 4 3 5 25:24 15
9. Teplice B 11 4 3 4 23:24 15
10. Sokolov B 12 4 2 6 16:17 14
11. Děčín 12 2 1 9 12:44 7
12. Junior Praha 12 2 0 10 7:38 6
13. Neratovice 12 1 2 9 10:40 5
14. Rakovník 12 1 0 11 9:56 3
Skupina C
13. kolo:
Slavia Praha B – Nymburk 2:2, 15:2, Ml. Boleslav B – Hr. Králové B 1:0, 3:1, Nový Bydžov – Náchod/Deštné 1:4, 2:1, Čáslav – Vysoké Mýto 1:0, 1:2, FK Kolín – Liberec B 2:0, 5:0, Pardubice B – Vikt. Žižkov 2:1, 0:6, Letohrad – Úpa 1:2, 1:3.
Starší
1. Slavia Praha B 12 8 3 1 40:14 27
2. Náchod/Deštné 12 8 2 2 23:8 26
3. Úpa 12 7 3 2 23:13 24
4. FK Kolín 12 6 2 4 22:16 20
5. Letohrad 12 6 1 5 21:19 19
6. Žižkov 12 5 3 4 21:15 18
7. Pardubice 12 5 2 5 18:20 17
8. Nový Bydžov 12 4 4 4 17:17 16
9. Čáslav 12 5 0 7 10:24 15
10. Hr. Králové B 12 4 2 6 12:14 14
11. Vysoké Mýto 12 3 3 6 12:16 12
12. Liberec B 12 3 1 8 14:27 10
13. Ml. Boleslav B 12 3 1 8 9:25 10
14. Nymburk 12 2 3 7 11:25 9
Mladší
1. Slavia B 12 12 0 0 94:5 36
2. Vysoké Mýto 12 11 0 1 53:15 33
3. Nový Bydžov 12 9 0 3 42:27 27
4. Žižkov 12 8 2 2 49:14 26
5. Náchod/Dešt 12 8 1 3 57:19 25
6. M. Boleslav B 12 8 1 3 36:18 25
7. FK Kolín 12 6 0 6 31:27 18
8. Hr. Králové B 12 5 1 6 32:36 16
9. Úpa 12 4 2 6 28:34 14
10. Pardubice 12 3 0 9 18:50 9
11. Čáslav 12 2 1 9 19:25 7
12. Letohrad 12 2 0 10 9:48 6
13. Liberec B 12 2 0 10 9:63 6
14. Nymburk 12 0 0 12 6:102 0

DOROST - KRAJSKY PŘEBOR
13. kolo:
Sp. Příbram – SK Rakovník B 1:2 (starší), 1:5 (mladší), Jun. Kralupy – Novo Kladno 2:7, 1:8, Slaný – AFK Kolín 5:1, 3:2, Poděbrady – Čelákovice 3:1, 0:2, Brandýs/Boleslav – SK Kladno B 3:5, 3:2, Pš. Mělník – Sedlčany 0:4, 2:0, Nymburk – Neratovice 1:0, 0:5, Kutná Hora – Kročehlavy 6:2, 2:3. Dohrávka: Nymburk – Kladno B 0:6, 2:2.
Starší
1. Kladno B 13 10 3 0 61:10 33
2. Brandýs/Bol 13 8 4 1 43:21 28
3. Rakovník B 13 8 2 3 35:19 26
4. Neratovice 13 7 2 4 29:16 23
5. Sp. Příbram 13 6 4 3 35:19 22
6. Kročehlavy 13 6 3 4 22:25 21
7. Slaný 13 6 2 5 40:25 20
8. Čelákovice 13 6 1 6 21:15 19
9. Novo Kladno 13 6 1 6 31:40 19
10. AFK Kolín 13 5 2 6 22:48 17
11. Sedlčany 13 5 1 7 24:28 16
Poděbrady 13 4 4 5 24:28 16
13. Nymburk 13 4 3 6 20:31 15
14. Pš. Mělník 13 2 3 8 18:36 9
15. Kutná Hora 13 3 0 10 21:44 9
16. Kralupy 13 0 1 12 13:54 1
Mladší
1. Rakovník B 13 11 1 1 60:15 34
2. Neratovice 13 9 2 2 51:12 29
3. Brandýs/Bol. 13 9 0 4 38:26 27
4. Kladno B 13 8 2 3 35:16 26
5. Kročehlavy 13 8 2 3 33:17 26
6. Sp. Příbram 13 8 1 4 34:18 25
7. B. Poděbrady 13 8 0 5 24:27 24
8. Čelákovice 13 6 3 4 28:21 21
9. Kutná Hora 13 7 0 6 27:30 21
10. Nymburk 13 5 1 7 22:24 16
11. Slaný 13 5 1 7 30:39 16
12. Pš. Mělník 13 4 1 8 15:28 13
13. Sedlčany 13 3 2 8 30:40 11
14. Novo Kladno 13 3 1 9 22:34 10
15. AFK Kolín 13 1 0 12 8:56 3
16. Kralupy 13 0 1 12 8:62 1

DOROST - I. A TŘÍDA
Skupina A
11. kolo:
Hostouň – Loděnice 7:0, Králův Dvůr – Rudná 3:1, Libiš – Vysoký Újezd 4:1, Klecany – Lužná 0:4, FC Mělník – Velvary 4:4, Tn. Rakovník – Beroun 4:1, Zdice – Nové Strašecí 1:3. Dohrávka: Tn. Rakovník – Lužná 6:1.
1. Rakovník 11 11 0 0 66:9 33
2. Beroun 11 10 0 1 45:15 30
3. Hostouň 11 9 0 2 36:14 27
4. FC Mělník 11 6 2 3 25:25 20
5. Velvary 11 5 3 3 39:29 18
6. Libiš 11 5 1 5 17:20 16
7. Zdice 11 4 3 4 24:34 15
8. Lužná 11 4 2 5 23:29 14
9. N. Strašecí 11 4 1 6 27:27 13
10. Králův Dvůr 11 4 0 7 29:36 12
11. Vysoký Újezd 11 4 0 7 28:37 12
12. Rudná 11 2 0 9 15:34 6
13. Klecany 11 1 2 8 10:36 5
14. Loděnice 11 1 0 10 6:45 3
Skupina B
11. kolo:
Čejetice – Mn. Hradiště 1:0, Všechlapy – Krnsko 5:3, Bakov n. Jiz. – Luštěnice 4:1, Byšice – Velký Borek 2:0, Brandýs/ Boleslav B – Milovice 6:3, Semice – Dolnobousovský SK 3:3, Sn. Poděbrady – Pěčice 3:1.
1. Mn. Hradiště 11 9 1 1 48:9 28
2. Bakov n. J 11 8 1 2 45:11 25
3. Čejetice 11 7 2 2 32:15 23
4. Byšice 11 7 1 3 30:22 22
5. Velký Borek 11 6 0 5 31:24 18
6. Brandýs/Bol. B 11 6 0 5 42:38 18
7. Semice 11 4 4 3 37:25 16
8. Pěčice 11 5 1 5 34:25 16
9. Luštěnice 11 5 0 6 15:23 15
10. Krnsko 11 4 0 7 16:34 12
11. Sn. Poděbrady 11 3 2 6 13:35 11
12. Dol. Bousov 11 2 2 7 14:26 8
13. Všechlapy 11 2 2 7 14:53 8
14. Milovice 11 1 0 10 11:42 3
Skupina C
11. kolo:
Velim B – Jirny 2:1, Říčany – Malešov 1:1, Polepy – Zeleneč 1:1, Český Brod – FK Kolín B 1:1, Libodřice – Uhl. Janovice 2:3, Kunice – Ovčáry 2:0, Pečky – Kouřim 8:0. Dohrávky: Kunice – FK Kolín B 2:1, Polepy – Kouřim 5:1.
1. Kunice 11 10 1 0 40:4 31
2. Velim B 11 10 0 1 49:12 30
3. Jirny 11 8 2 1 38:12 26
4. Polepy 11 7 1 3 38:23 22
5. Pečky 11 6 1 4 38:22 19
6. Zeleneč 11 5 3 3 23:16 18
7. FK Kolín B 11 4 1 6 28:32 13
8. Český Brod 11 4 1 6 25:30 13
9. Uhl. Janovice 11 4 1 6 22:35 13
10. Říčany 11 3 3 5 21:22 12
11. Malešov 11 3 3 5 25:29 12
12. Ovčáry 11 2 1 8 19:47 7
13. Kouřim 11 2 0 9 25:50 6
14. Libodřice 11 0 0 11 7:64 0
Skupina D
11. kolo:
Sedlec/Prčice – Podlesí 2:0, Petrovice – Milín 4:1, Dobříš – Mirošovice 8:0, Teplýšovice – Jankov 0:5, Benešov B – Týnec n. S. 1:1, Votice – Lety 2:0, Jílové – Nový Knín 6:1. Dohrávka: Teplýšovice – Milín 0:2.
1. Dobříš 11 10 1 0 51:6 31
2. Jankov 11 7 1 3 35:19 22
3. Votice 11 6 2 3 23:18 20
4. Jílové 11 6 1 4 36:14 19
5. Benešov B 11 5 3 3 21:17 18
6. Lety 11 6 0 5 18:34 18
7. Nový Knín 11 5 2 4 24:35 17
8. Sedl./Prčice 11 5 0 6 19:22 15
9. Milín 11 4 1 6 22:25 13
10. Mirošovice 11 4 1 6 23:27 13
11. Týnec n. S 11 4 1 6 17:22 13
12. Petrovice 11 3 2 6 23:37 11
13. Podlesí 11 2 1 8 14:32 7
14. Teplýšovice 11 2 0 9 16:34 6

ŽÁCI - KRAJSKÝ PŘEBOR
13. kolo:
Kosmonosy – Tn. Rakovník 6:0 (starší), 1:0 (mladší nedohráno), Sedlčany – Pš. Mělník 10:1, 7:3, Benešov – AFK Kolín 3:0, 4:1, Čelákovice – Vlašim 5:2, 2:3, Brandýs/Boleslav – Velký Borek 5:2, 13:0, Mn. Hradiště – Králův Dvůr 4:1, 0:1, Lysá n. L. – Kutná Hora 1:2, 2:0, SK Kladno B – Sp. Příbram 2:1, 2:0. Dohrávka: Mn. Hradiště – Vlašim 3:0, 0:1.
Starší
1. SK Kladno B 13 12 1 0 49:6 37
2. Benešov 13 11 1 1 40:7 34
3. Sedlčany 13 10 1 2 61:21 31
4. Velký Borek 13 7 4 2 29:15 25
5. Kutná Hora 13 8 0 5 30:19 24
6. Sp. Příbram 13 7 2 4 46:18 23
7. Brandýs/Bol. 13 6 2 5 25:17 20
8. Kosmonosy 13 6 2 5 32:25 20
9. Lysá n. L. 13 6 0 7 17:27 18
10. Čelákovice 13 5 0 8 21:33 15
11. Mn. Hradiště 13 4 2 7 15:23 14
12. Pš. Mělník 13 4 0 9 20:35 12
13. Vlašim 13 3 1 9 12:36 10
14. Králův Dvůr 13 3 1 9 14:61 10
15. AFK Kolín 13 1 4 8 12:37 7
16. Tn. Rakovník 13 0 1 12 6:49 1
Mladší
1. Benešov 13 12 1 0 68:8 37
2. Sedlčany 13 11 2 0 67:15 35
3. Vlašim 13 10 0 3 33:12 30
4. Kosmonosy 12 9 1 2 33:13 28
5. Tn. Rakovník 12 7 1 4 23:16 22
6. Brandýs/Bol. 13 7 0 6 38:21 21
7. SK Kladno B 13 6 2 5 18:17 20
8. Pš. Mělník 13 6 1 6 39:26 19
9. AFK Kolín 13 6 1 6 30:24 19
10. Čelákovice 13 5 2 6 27:36 17
11. Králův Dvůr 13 5 0 8 15:34 15
12. Lysá n. L. 13 4 1 8 12:45 13
13. Mn. Hradiště 13 3 1 9 8:41 10
14. Kutná Hora 13 3 0 10 14:30 9
15. Sp. Příbram 13 2 1 10 16:33 7
16. Velký Borek 13 0 0 13 3:73 0

ŽÁCI - I. A TŘÍDA
Skupina A
11. kolo:
Mníšek p. B. – SK Rakovník B 1:3 (starší), 4:1 (mladší), Jun. Kralupy – Milín 5:0, 10:0, Dobříš – Kročehlavy 5:1, 5:1, Odolena Voda – Slaný 5:2, 1:0, Beroun – Nové Strašecí 1:5, 2:2.
Starší
1. Sp. Kladno 9 9 0 0 43:5 27
2. Nové Strašecí 9 8 0 1 37:13 24
3. SK Rakovník B 10 6 1 3 13:7 19
4. Kročehlavy 9 6 0 3 21:15 18
5. Dobříš 10 5 1 4 23:29 16
6. Kralupy 9 5 0 4 24:12 15
7. Beroun 9 5 0 4 24:20 15
8. Mníšek p. B. 10 3 2 5 14:17 11
9. Odolena Voda 10 3 1 6 19:25 10
10. Milín 9 1 1 7 12:46 4
11. Slaný 9 1 0 8 15:30 3
12. Brandýsek 9 1 0 8 4:30 3
Mladší
1. Odolena Voda 10 8 2 0 45:5 26
2. Dobříš 10 8 1 1 59:11 25
3. Sp. Kladno 9 6 1 2 28:8 19
4. Slaný 9 5 1 3 30:7 16
5. Mníšek p. B. 10 5 1 4 22:20 16
6. Beroun 9 4 2 3 24:20 14
7. Kročehlavy 9 4 1 4 26:16 13
8. Nové Strašecí 9 3 3 3 19:18 12
9. SK Rakovník B 10 3 0 7 19:29 9
10. Kralupy 9 2 1 6 26:26 7
11. Brandýsek 9 1 1 7 13:58 4
12. Milín 9 0 0 9 3:96 0
Skupina B
11. kolo:
Milovice – FC Mělník 1:3, 0:3, Sadská – Boh. Poděbrady 4:1, 1:11, Český Brod – Libiš 0:2, 1:0, Brandýs/Boleslav B – Jestřábí Lhota 1:0, 4:0, Semice – AFK Pečky 0:2, 0:4, Nymburk B – Velim 0:6, 1:9.
Starší
1. Brandýs/Bol. 11 9 1 1 44:14 28
2. Velim 10 9 0 1 51:6 27
3. Benátky n. J. 10 7 1 2 47:6 22
4. Libiš 10 6 2 2 21:18 20
5. Český Brod 10 4 2 4 25:17 14
6. FC Mělník 10 4 1 5 17:21 13
7. Nymburk B 10 3 3 4 18:31 12
8. Milovice 10 3 2 5 6:22 11
9. B. Poděbrady 10 3 2 5 21:40 11
10. Sadská 10 3 1 6 20:25 10
11. Jestřabí Lhota 10 3 0 7 8:26 9
12. AFK Pečky 10 2 3 5 9:32 9
13. Semice 11 1 0 10 14:43 3
Mladší
1. Velim 10 8 2 0 49:9 26
2. Brandýs/Bol. 11 8 1 2 46:14 25
3. Libiš 10 7 2 1 52:6 23
4. Nymburk B 10 7 1 2 47:15 22
5. FC Mělník 10 6 0 4 27:14 18
6. B. Poděbrady 10 5 2 3 45:25 17
7. Český Brod 10 4 3 3 30:11 15
8. Milovice 10 4 1 5 18:25 13
9. AFK Pečky 10 3 2 5 15:30 11
10. Benátky n. J. 10 2 3 5 11:25 9
11. Jestřabí Lhota 10 2 1 7 9:40 7
12. Sadská 10 1 0 9 9:66 3
13. Semice 11 0 0 11 3:81 0
Skupina C
11. kolo:
Sázava – Čáslav B 1:6, 0:7, Kouřim – Votice 3:0, 2:1, Říčany – Sázava 3:1, 5:1, Čáslav B – Jesenice 8:1, 14:0, Benešov B – FK Kolín B 2:0, 3:0, Kunice – Dobřejovice 7:0, 1:3, Čerčany – Sedlec/Prčice 6:0, 1:0. Dohrávky: Kunice – FK Kolín 3:0, 3:3, Kouřim – Týnec n. S. 0:4, 2:1.
Starší
1. Čerčany 10 9 0 1 38:9 27
2. Říčany 10 9 0 1 36:8 27
3. Kunice 10 8 0 2 45:8 24
4. Týnec n. S 10 8 0 2 28:9 24
5. Sedlec/Prčice 10 6 0 4 20:26 18
6. Benešov B 10 5 0 5 17:19 15
7. Dobřejovice 11 5 0 6 22:34 15
8. Čáslav B 10 4 1 5 24:38 13
9. Jesenice 10 3 0 7 28:31 9
10. Sázava 10 3 0 7 15:27 9
11. FK Kolín B 10 2 1 7 16:31 7
12. Kouřim 11 2 1 8 9:26 7
13. Votice 10 0 1 9 8:40 1
Mladší
1. Čáslav B 10 10 0 0 55:3 30
2. Týnec n. S 10 8 1 1 39:7 25
3. Votice 10 8 0 2 32:14 24
4. Dobřejovice 11 6 0 5 36:29 18
5. Benešov B 10 5 2 3 29:17 17
6. Čerčany 10 4 3 3 19:14 15
7. Kunice 10 4 2 4 31:15 14
8. Říčany 10 4 2 4 19:14 14
9. FK Kolín B 10 4 1 5 19:19 13
10. Kouřim 11 3 2 6 15:24 11
11. Sedl./Prčice 10 2 0 8 15:48 6
12. Sázava 10 1 1 8 13:47 4
13. Jesenice 10 0 0 10 6:77

Autor: Vlastimil Dudáček

4.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Park Štěpánka v Mladé Boleslavi.
25

OBRAZEM: I taková je Štěpánka

Ilustrační foto.

V září se bude v Boleslavi sportovat zadarmo

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.

Na Sychrově padaly i letos nové české rekordy

Sychrov – Podařilo se! Liberecký kraj se znovu ocitne v České knize rekordů.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení