VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 23. a 24. května

Střední Čechy/ Fotbalová sezona pomalu vrcholí i v mládežnických soutěžích. Do konce chybí ještě řtyři kola, ale už dnes známe dalšího postupujícího. Stali si jimi žáci Berouna, kteří tak doprovodí SK Rakovník do divize.

26.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU
26. kolo: Slavia Praha B – Meteor Praha 1:1 (starší), 1:3 (mladší), Teplice B – Kladno 2:1, 0:3, Pardubice – Most B 4:2, 2:0, Plzeň B – Č. Budějovice B 4:1, 0:2, Motorlet – Liberec 2:3, 0:1, Bohemians B – Hr. Králové B 1:0, 1:3, Sparta Praha B – Jablonec 2:1, 0:3, N. Bydžov – Ml. Boleslav 1:3. 0:1.
Starší
1. Ml. Boleslav 26 21 2 3 78:23 65
2. Liberec 26 14 4 8 56:39 46
3. Pardubice 26 14 2 10 49:35 44
4. Slavia Praha B 26 13 5 8 50:37 44
5. Sparta Praha B 26 11 7 8 46:36 40
6. Teplice B 26 12 4 10 40:33 40
7. Meteor Praha 26 11 6 9 32:35 39
8. Č. Budějovice B 26 9 8 9 43:52 35
9. Motorlet 26 9 6 11 38:41 33
10. Most B 26 7 11 8 38:38 32
11. Hr. Králové B 26 8 7 11 34:45 31
12. Kladno 26 8 7 11 30:42 31
13. Plzeň B 26 8 6 12 35:39 30
14. Jablonec 26 8 4 14 27:37 28
15. Bohemians 05 B 26 6 6 14 25:42 24
16. Nový Bydžov 26 4 5 17 24:71 17
Mladší
1. Slavia Praha B 26 20 2 4 68:25 62
2. Liberec 26 15 6 5 54:29 51
3. Jablonec 26 15 6 5 51:34 51
4. Sparta Praha B 26 15 5 6 64:32 50
5. Kladno 26 11 7 8 48:36 40
6. Ml. Boleslav 26 11 7 8 40:33 40
7. Meteor Praha 26 11 6 9 39:29 39
8. Pardubice 26 12 3 11 40:47 39
9. Hr. Králové B 26 9 6 11 38:48 33
10. Plzeň B 26 9 5 12 45:49 32
11. Motorlet 26 9 3 14 40:48 30
12. Bohemians 05 B 26 8 5 13 34:48 29
13. Most B 26 8 3 15 41:58 27
14. FK Teplice 26 7 5 14 35:49 26
15. Č. Budějovice B 26 5 4 17 34:67 19
16. Nový Bydžov 26 5 3 18 22:61 18

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
22. kolo: Vikt. Žižkov – Strakonice 3:0 (starší), 2:2 (mladší), Klatovy – Písek 2:2, 2:1, Benešov – Sp. Příbram 4:0, 3:0, Motorlet B – Příbram B 2:3, 2:1, Sez. Ústí – Prachatice 4:0, 1:1, Rokycany – ZČE Plzeň 4:1, 2:2, Vlašim – Domažlice 2:1, 8:0.
Starší
1. Sez. Ústí 22 17 2 3 62:28 53
2. Motorlet B 22 10 6 6 39:27 36
3. Příbram B 22 11 3 8 45:35 36
4. Prachatice 22 11 2 9 30:35 35
5. Benešov 22 11 1 10 45:41 34
6. Strakonice 22 10 4 8 25:28 34
7. Vikt. Žižkov 22 9 4 9 42:25 31
8. Písek 22 9 4 9 37:37 31
9. Rokycany 22 9 3 10 50:49 30
10. Klatovy 22 8 6 8 44:46 30
11. Domažlice 22 9 3 10 39:47 30
12. Vlašim 22 8 4 10 26:33 28
13. Sp. Příbram 22 5 1 16 28:63 16
14. ZČE Plzeň 22 3 5 14 22:40 14
Mladší
1. Motorlet B 22 17 2 3 71:29 53
2. Příbram B 22 16 4 2 61:15 52
3. Vikt. Žižkov 22 15 5 2 58:13 50
4. Písek 22 13 3 6 50:24 42
5. Benešov 22 12 4 6 50:35 40
6. ZČE Plzeň 22 9 8 5 49:28 35
7. Sezimovo Ústí 22 8 5 9 33:41 29
8. Klatovy 22 8 4 10 26:34 28
9. Sp. Příbram 22 9 0 13 35:43 27
10. Rokycany 22 6 5 11 30:55 23
11. Prachatice 22 5 4 13 28:46 19
12. Strakonice 22 4 5 13 21:40 17
13. Vlašim 22 2 4 16 17:61 10
14. Domažlice 22 3 1 18 18:83 10
Skupina B
22. kolo: Česká Lípa – Ústí n. L. 2:2, 0:1, Roudnice – Podolí 4:1, 2:1, Dukla Praha – Varnsdorf 14:0, 4:0, Blšany – K. Vary 3:1, 4:2, Junior Praha – Kladno B 1:0, 0:8, Meteor Praha B – Děčín 0:2, 5:0, Sokolov – Libuš 4:2, 3:1.
Starší
1. Dukla Praha 22 20 0 2 89:19 60
2. Sokolov 21 17 1 3 73:20 52
3. Ústí n. L. 22 14 3 5 67:35 45
4. Meteor Praha B 22 11 2 9 38:30 35
5. Kladno B 22 9 4 9 31:39 31
6. Junior Praha 22 8 6 8 31:46 30
7. K. Vary 22 9 2 11 50:55 29
8. Libuš 22 8 4 10 44:55 28
9. Česká Lípa 22 7 4 11 32:49 25
10. Roudnice 22 6 6 10 35:37 24
11. Varnsdorf 22 7 2 13 34:55 23
12. Blšany 21 6 2 13 35:66 20
13. Děčín 22 5 4 13 32:53 19
14. Podolí 22 6 0 16 28:60 18
Mladší
1. Sokolov 21 17 3 1 76:17 54
2. Dukla Praha 22 17 3 2 86:33 54
3. Libuš 22 15 1 6 71:29 46
4. Meteor Praha B 22 13 3 6 48:24 42
5. Podolí 22 12 4 6 56:37 40
6. Česká Lípa 22 12 4 6 56:41 40
7. Roudnice 22 12 3 7 47:30 39
8. Ústí n. L. 22 10 4 8 48:27 34
9. Kladno B 22 5 4 13 40:58 19
10. Blšany 21 5 3 13 35:70 18
11. Junior Praha 22 5 2 15 32:87 17
12. K. Vary 22 3 4 15 38:85 13
13. Děčín 22 4 1 17 22:70 13
14. Varnsdorf 22 3 1 18 24:71 10
Skupina C
22. kolo: AFK Chrudim – Choceň 10:0, 10:0, Rapid Liberec – Nymburk 3:0, 0:1, Jablonec B – Liberec B 0:1, 2:0, Dvůr Králové – Pardubice B 0:2, 3:1, Ol. Hr. Králové – Pěnčín/Turnov 2:1, 0:3, Náchod/Deštné – Ml. Boleslav B 0:5, 1:4, FK Kolín – Čáslav 1:2, 1:0.
Starší
1. Ml. Boleslav B 22 18 2 2 69:13 56
2. AFK Chrudim 22 18 1 3 69:26 55
3. Liberec B 22 10 5 7 43:32 35
4. Čáslav 22 11 2 9 45:42 35
5. Pardubice B 22 10 4 8 35:24 34
6. Jablonec B 22 10 4 8 48:38 34
7. Pěnčín/Turnov 22 9 4 9 40:39 31
8. Ol. Hr. Králové 22 9 3 10 43:47 30
9. FK Kolín 22 9 3 10 36:44 30
10. Dvůr Králové 22 9 2 11 29:34 29
11. Náchod/Deštné 22 6 6 10 39:56 24
12. Rapid Liberec 22 7 2 13 23:44 23
13. Choceň 22 4 1 17 18:63 13
14. Nymburk 22 3 3 16 24:59 12
Mladší
1. Ml. Boleslav B 22 17 2 3 81:15 53
2. FK Kolín 22 16 3 3 52:28 51
3. AFK Chrudim 22 15 2 5 59:20 47
4. Ol. Hr. Králové 22 15 1 6 63:19 46
5. Liberec B 22 14 1 7 63:30 43
6. Jablonec B 22 13 4 5 61:28 43
7. Pardubice B 22 12 3 7 58:34 39
8. Dvůr Králové 22 9 0 13 51:62 27
9. Čáslav 22 8 2 12 36:39 26
10. Pěnčín/Turnov 22 8 2 12 39:70 26
11. Náchod/Deštné 22 6 4 12 42:66 22
12. Rapid Liberec 22 4 2 16 37:65 14
13. Nymburk 22 3 1 18 25:88 10
14. Choceň 22 0 1 21 9:112 1

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
26. kolo: Slavie Praha – Sparta Praha 0:1 (starší), 0:1 (mladší), Liberec – Ml. Boleslav 2:1, 2:1, Most – Hořovicko 17:0, 5:0, Kladno – Č. Budějovice 4:1, 1:3, Jablonec – Plzeň 1:4, 2:0, Příbram – Pardubice 1:0, 4:1, Hr. Králové – Bohemians 1905 3:3, 2:4, Vejprnice – Teplice odloženo.
Starší
1. Teplice 25 18 3 4 82:32 57
2. Sparta Praha 26 17 6 3 63:28 57
3. Bohemians 05 26 16 7 3 76:21 55
4. Slavia Praha 26 17 2 7 75:24 53
5. Plzeň 26 13 4 9 58:33 43
6. Příbram 26 13 3 10 63:33 42
7. Most 26 11 8 7 61:34 41
8. Hr. Králové 26 11 7 8 68:37 40
9. Ml. Boleslav 26 10 7 9 63:43 37
10. Č. Budějovice 26 10 5 11 64:39 35
11. Liberec 26 10 2 14 51:39 32
12. Pardubice 26 7 9 10 66:39 30
13. Kladno 26 8 3 15 47:65 27
14. Jablonec 26 7 2 17 30:57 23
15. Vejprnice 25 3 4 18 19:55 13
16. Hořovicko 26 0 0 26 7:314 0
Mladší
1. Sparta Praha 26 25 1 0 83:6 76
2. Příbram 26 22 1 3 107:17 67
3. Slavia Praha 26 16 7 3 69:22 55
4. Teplice 25 16 2 7 73:35 50
5. Hr. Králové 26 15 5 6 58:30 50
6. Kladno 26 15 1 10 62:50 46
7. Jablonec 26 14 3 9 58:31 45
8. Č. Budějovice 26 11 4 11 57:52 37
9. Most 26 11 2 13 42:45 35
10. Plzeň 26 10 2 14 48:44 32
11. Liberec 26 9 2 15 40:54 29
12. Bohemians 05 26 8 3 15 27:51 27
13. Pardubice 26 6 4 16 32:51 22
14. Ml. Boleslav 26 4 5 17 21:56 17
15. Hořovicko 26 4 0 22 21:76 12
16. Vejprnice 25 0 0 25 9:187 0

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
22. kolo: Č. Budějovice B – Strakonice 1:2 (starší), 1:3 (mladší), Příbram B – Písek 1:0, 1:1, Podolí – Klatovy 6:0, 1:1, Doubravka – Slavia Praha B 3:3, 0:9, J. Hradec – Tábor 7:0, 1:6, Bohemians 1905 B – Tachov 3:0, 4:2, Motorlet – Plzeň B 2:2, 6:0.
Starší
1. Motorlet 22 17 3 2 63:15 54
2. Slavia Praha B 22 16 4 2 82:16 52
3. Plzeň B 22 11 4 7 45:40 37
4. Tábor 22 9 5 8 28:45 32
5. Podolí 22 10 1 11 45:38 31
6. Bohemians 05 B 22 10 1 11 43:42 31
7. Písek 22 8 6 8 29:33 30
8. Doubravka 22 8 5 9 32:38 29
9. Tachov 22 8 5 9 31:46 29
10. Příbram B 22 8 4 10 40:54 28
11. Č. Budějovice 22 6 7 9 24:26 25
12. Jindř. Hradec 22 6 4 12 36:39 22
13. Strakonice 22 6 3 13 34:56 21
14. Klatovy 22 4 2 16 22:66 14
Mladší
1. Motorlet 22 18 3 1 98:13 57
2. Podolí 22 16 3 3 78:18 51
3. Slavia Praha B 22 15 4 3 74:23 49
4. Strakonice 22 11 6 5 50:25 39
5. Bohemians 05 B 22 12 3 7 54:39 39
6. Písek 22 12 2 8 46:35 38
7. Tachov 22 9 5 8 52:49 32
8. Klatovy 22 8 3 11 45:54 27
9. Tábor 22 7 5 10 42:36 26
10. Příbram B 22 6 5 11 34:56 23
11. Č. Budějovice 22 6 3 13 21:46 21
12. Plzeň B 22 6 1 15 25:73 19
13. Doubravka 22 2 4 16 17:96 10
14. Jindř. Hradec 22 2 1 19 15:88 7
Skupina B
22. kolo: K. Vary – Sokolov 0:4, 1:2, Ostrov – Dukla Praha 0:2, 0:5, Most B – Teplice B 1:9, 0:2, Neratovice – St. Boleslav 2:0, 1:0, Žižkov – Sparta Praha B 2:0, 0:2, Meteor Praha – Bílina 2:0, 2:4, Ústí n. L. – Junior Praha 1:1, 4:0.
Starší
1. Sokolov 22 16 2 4 77:23 50
2. Dukla Praha 22 15 2 5 63:17 47
3. Sparta Praha B 22 15 1 6 60:21 46
4. Vikt. Žižkov 22 14 2 6 73:17 44
5. Ústí n. L. 22 14 2 6 62:34 44
6. Meteor Praha B 22 13 4 5 51:20 43
7. Teplice B 22 13 2 7 64:27 41
8. Junior Praha 22 9 3 10 32:31 30
9. Most B 22 8 4 10 49:51 28
10. Neratovice 22 7 6 9 31:40 27
11. K. Vary 22 5 2 15 21:68 17
12. St. Boleslav 22 4 3 15 23:74 15
13. Bílina 22 3 2 17 21:78 11
14. Ostrov 22 0 1 21 5:131 1
Mladší
1. Sparta Praha B 22 18 3 1 100:16 57
2. Ústí n. L. 22 18 2 2 72:12 56
3. K. Vary 22 14 4 4 72:29 46
4. Meteor Praha 22 14 3 5 61:27 45
5. Sokolov 22 13 5 4 69:28 44
6. Dukla Praha 22 11 3 8 46:34 36
7. Vikt. Žižkov 22 10 1 11 46:33 31
8. Neratovice 22 9 3 10 39:57 30
9. Teplice B 22 8 3 11 41:48 27
10. Most B 22 7 4 11 32:50 25
11. Bílina 22 4 5 13 26:80 17
12. Junior Praha 22 4 3 15 36:69 15
13. St. Boleslav 22 2 2 18 13:66 8
14. Ostrov 22 0 3 19 9:113 3
Skupina C
22. kolo: Pardubice B – Vysoké Mýto 2:0, 2:1, Liberec B – Rychnov n. K. 1:1, 1:2, Nymburk – AFK Chrudim 2:2, 0:14, Svitavy – Mladá Boleslav B 2:1, 2:0, Náchod/Deštné – Hr. Králové B 1:0, 4:0, FK Kolín – Ol. Hr. Králové 2:0, 5:2, Čáslav – Nový Bydžov odloženo.
Starší
1. AFK Chrudim 22 15 4 3 81:24 49
2. Nový Bydžov 21 14 4 3 46:22 46
3. Hr. Králové B 22 12 4 6 42:25 40
4. Vysoké Mýto 22 10 7 5 22:19 37
5. Ml. Boleslav B 22 11 3 8 42:33 36
6. Pardubice B 22 10 3 9 40:26 33
7. FK Kolín 22 9 4 9 40:47 31
8. Nymburk 22 9 4 9 30:37 31
9. Náchod/Deštné 22 10 0 12 33:40 30
10. Čáslav 21 8 4 9 27:25 28
11. Liberec B 22 8 3 11 34:58 27
12. Svitavy 22 7 3 12 30:43 24
13. Rychnov n. K. 22 5 2 15 22:53 17
14. Ol. Hr. Králové 22 2 1 19 19:56 7
Mladší
1. Náchod/Deštné 22 18 3 1 73:11 57
2. Nový Bydžov 21 16 3 2 88:21 51
3. AFK Chrudim 22 16 2 4 88:21 50
4. Vysoké Mýto 22 12 3 7 49:33 39
5. FK Kolín 22 11 3 8 55:40 36
6. Svitavy 22 10 4 8 49:21 34
7. Ol. Hr. Králové 22 11 0 11 41:36 33
8. Hr. Králové B 22 10 1 11 52:43 31
9. Ml. Boleslav B 22 9 3 10 41:33 30
10. Čáslav 21 7 7 7 36:21 28
11. Pardubice B 22 8 1 13 46:57 25
12. Liberec B 22 3 4 15 31:52 13
13. Rychnov n K. 22 3 4 15 31:77 13
14. Nymburk 22 0 0 22 6:220 0

DOROST . KRAJSKÝ PŘEBOR
26. kolo: SK Rakovník – Čelákovice 2:1 (starší), 1:0 (mladší), Jun. Kralupy – Neratovice 2:0, 3:4, Brandýs n. L. – Hořovicko 0:6, 2:3, Slaný – Dobříš 6:3, 1:1, Velim – AFK Kolín 0:1, 4:1, FK Kolín B – Novo Kladno 7:4, 5:4, St. Boleslav – Kosmonosy 0:4, 0:3, Beroun – Kutná Hora 1:4, 0:1.
Starší
1. Hořovicko 26 18 3 5 77:31 57
2. Kosmonosy 26 18 3 5 62:27 57
3. Slaný 26 17 3 6 74:42 54
4. Neratovice 26 16 4 6 47:26 52
5. Kutná Hora 26 14 4 8 71:36 46
6. St. Boleslav 26 14 2 10 65:68 44
7. SK Rakovník 26 11 3 12 41:49 36
8. AFK Kolín 26 11 2 13 51:62 35
9. Novo Kladno 26 10 3 13 51:63 33
10. Kralupy 26 9 5 12 59:61 32
11. Dobříš 26 10 2 14 48:59 32
12. Čelákovice 26 9 4 13 45:53 31
13. FK Kolín B 26 9 3 14 48:62 30
14. Velim 26 8 2 16 42:57 26
15. Beroun 26 6 1 19 30:81 19
16. Brandýs n. L. 26 6 0 20 31:65 18
Mladší
1. Neratovice 26 19 5 2 90:27 62
2. Kutná Hora 26 20 2 4 83:29 62
3. SK Rakovník 26 18 4 4 60:28 58
4. Hořovicko 26 14 3 9 86:56 45
5. Slaný 26 12 5 9 63:47 41
6. Dobříš 26 12 4 10 50:43 40
7. Beroun 26 11 6 9 43:55 39
8. St. Boleslav 26 12 2 12 74:70 38
9. Čelákovice 26 10 6 10 38:39 36
10. Kosmonosy 26 9 7 10 37:37 34
11. Brandýs n. L. 26 9 5 12 58:57 32
12. Velim 26 7 7 12 59:62 28
13. Novo Kladno 26 7 7 12 50:60 28
14. FK Kolín B 26 7 1 18 48:74 22
15. Kralupy 26 3 4 19 19:80 13
16. AFK Kolín 26 3 2 21 20:114 11

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
22. kolo: Jun. Kralupy B – Velvary 4:3, Kročehlavy – Loděnice 4:1, Králův Dvůr – Brandýsek 7:0, Zdice – Tn. Rakovník 0:3, Komárov – Sp. Kladno 5:0, N. Strašecí – Pš. Mělník 1:0, Obříství – Libiš 1:2.
1. Kročehlavy 22 18 3 1 109:22 57
2. Pš. Mělník 22 16 1 5 69:18 49
3. Loděnice 22 14 3 5 63:32 45
4. Tn. Rakovník 22 13 2 7 53:31 41
5. Komárov 22 11 4 7 67:61 37
6. Králův Dvůr 22 10 4 8 62:50 34
7. Velvary 22 10 1 11 54:64 31
8. N. Strašecí 22 8 6 8 45:43 30
9. Zdice 22 8 4 10 54:45 28
10. Libiš 22 8 2 12 29:49 26
11. Obříství 22 5 3 14 23:59 18
12. Brandýsek 22 5 3 14 30:82 18
13. Kralupy 22 3 4 15 33:76 13
14. Sp. Kladno 22 2 6 14 17:76 12
Skupina B
22. kolo: Jirny – Zeleneč 4:1, Všechlapy – Luštěnice 3:4, Velký Borek – Krnsko 7:0, Čejetice – Semice 6:0, Dolnobousovský SK – Mnichovohradištský SK 2:4, Pěčice – Byšice 4:1, Akuma Ml. Boleslav – Kostelní Hlavno 1:2.
1. Jirny 22 16 4 2 64:23 52
2. Čejetice 22 16 2 4 63:24 50
3. Pěčice 22 14 4 4 49:17 46
4. Mn. Hradiště 22 11 3 8 61:39 36
5. Luštěnice 22 10 6 6 52:35 36
6. Zeleneč 22 9 6 7 60:46 33
7. Velký Borek 22 10 3 9 38:34 33
8. Semice 22 9 3 10 47:55 30
9. Byšice 22 7 6 9 36:36 27
10. Všechlapy 22 7 4 11 46:54 25
11. Dol. Bousov 22 7 3 12 34:49 24
12. Krnsko 22 8 0 14 34:55 24
13. Kost. Hlavno 22 3 2 17 19:75 11
14. Akuma MB 22 3 2 17 20:81 11
Skupina C
22. kolo: Mirošovice – Kouřim 5:2, Boh. Poděbrady – Paběnice 4:1, Ovčáry – Kluky 2:1, Sn. Poděbrady – Dol. Kralovice 1:0, Veltruby – Kunice 0:8, Říčany – Libodřice 2:2, AFK Pečky – Český Brod 3:0.
1. B. Poděbrady 21 16 2 3 106:29 50
2. Český Brod 22 16 1 5 80:29 49
3. Kluky 21 15 3 3 72:20 48
4. Kunice 22 12 2 8 56:43 38
5. Sn. Poděbrady 22 11 4 7 50:41 37
6. AFK Pečky 21 12 0 9 77:44 36
7. D. Kralovice 22 10 3 9 66:47 33
8. Libodřice 22 8 4 10 50:60 28
9. Ovčáry 22 9 0 13 66:73 27
10. Říčany 22 7 4 11 55:61 25
11. Mirošovice 22 6 6 10 45:53 24
12. Paběnice 22 7 1 14 56:77 22
13. Kouřim 21 7 1 13 51:74 22
14. Veltruby 22 0 1 21 10:189 1
Skupina D
22. kolo: Milín – Benešov 4:1, Teplýšovice – Průhonice 9:0, Týnec n. S. – Petrovice 1:0, Všeradice – Votice 1:1, Všenory – Sedlčany 1:6, Nový Knín – Sedlec/Prčice 5:3, Jílové – Lety 4:2.
1. Sedlčany 22 17 3 2 78:20 54
2. Jílové 21 15 3 3 76:28 48
3. Votice 22 14 5 3 76:29 47
4. Petrovice 22 13 1 8 58:37 40
5. Lety 22 12 2 8 70:41 38
6. Nový Knín 22 11 0 11 65:59 33
7. Týnec n. S 22 10 2 10 36:49 32
8. Benešov 22 9 3 10 43:58 30
9. Sedlec/Prčice 22 8 4 10 43:42 28
10. Všeradice 22 7 5 10 46:51 26
11. Milín 22 8 1 13 43:52 25
12. Teplýšovice 21 7 1 13 48:60 22
13. Všenory 22 5 3 14 27:82 18
14. Průhonice 22 0 1 21 16:117 1

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
26. kolo: Sedlčany – Jílové 6:1 (starší), 6:1 (mladší), Sp. Příbram – Lysá n. L. 3:1, 0:0, Vlašim – Benešov 2:2, 1:1, Tn. Rakovník – Dobříš 3:0, 2:3, Pšovka Mělník – SK Rakovník 0:7, 1:3, Kutná Hora – Beroun 2:2, 0:3, Mnichovohradištský SK – Kosmonosy 1:1, 2:2, SK Kladno B – Čelákovice 0:1, 2:1.
Starší
1. SK Rakovník 26 22 4 0 105:12 70
2. Beroun 26 21 4 1 91:24 67
3. Sedlčany 26 17 3 6 97:48 54
4. SK Kladno 26 16 5 5 88:32 53
5. Vlašim 26 14 8 4 69:28 50
6. Mn. Hradiště 26 13 5 8 45:36 44
7. Čelákovice 26 11 6 9 47:47 39
8. Jílové 26 10 8 8 63:45 38
9. Lysá n. L. 26 10 0 16 44:77 30
10. Benešov 26 8 4 14 54:54 28
11. Sp. Příbram 26 7 6 13 36:50 27
12. Tn. Rakovník 26 8 2 16 32:53 26
13. Pš. Mělník 26 7 4 15 39:72 25
14. Kosmonosy 26 6 4 16 24:60 22
15. Kutná Hora 26 4 4 18 27:66 16
16. Dobříš 26 0 1 25 20:177 1
Mladší
 1. Kladno 26 21 4 1 101:24 67
2. Benešov 26 20 2 4 90:21 62
3. Čelákovice 26 20 2 4 89:25 62
4. SK Rakovník 26 18 2 6 72:21 56
5. Vlašim 26 17 4 5 92:20 55
6. Beroun 26 14 2 10 67:39 44
7. Pš. Mělník 26 12 4 10 46:41 40
8. Dobříš 26 10 4 12 59:65 34
9. Sedlčany 26 9 2 15 44:72 29
10. Jílové 26 7 8 11 50:88 29
11. Lysá n. L. 26 9 1 16 75:75 28
12. Kosmonosy 26 7 4 15 36:80 25
13. Sp. Příbram 26 6 3 17 27:67 21
14. Mn. Hradiště 26 5 4 17 29:87 19
15. Kutná Hora 26 5 1 20 20:108 16
16. Tn. Rakovník 26 1 7 18 8:72 10

ŽÁCI I. A TŘÍDA
Skupina A
22. kolo: SK Rakovník B – Rožmitál 16:0 (starší), 3:1 (mladší), Kročehlavy – Králův Dvůr 3:0, 3:3, Mníšek p. B. – Hořovicko B 1:0, 4:4, Brandýsek – Jun. Kralupy 3:1, 3:7, Beroun B – Sp. Kladno 3:3, 2:5, Nové Strašecí – Slaný 3:2, 2:4.
Starší
1. Kročehlavy 21 17 2 2 58:16 53
2. Brandýsek 21 15 1 5 80:28 46
3. N. Strašecí 21 13 5 3 44:23 44
4. Králův Dvůr 20 14 1 5 48:19 43
5. Slaný 20 10 2 8 60:46 32
6. Sp. Kladno 20 8 5 7 60:32 29
7. SK Rakovník B 20 9 2 9 51:47 29
8. Beroun B 20 8 2 10 31:56 26
9. Kralupy 20 7 4 9 46:36 25
10. Mníšek p. B. 21 7 2 12 37:45 23
11. Velvary 20 7 2 11 43:71 23
12. Hořovicko 20 2 0 18 28:86 6
13. Rožmitál 20 1 0 19 32:113 3
Mladší
1. N. Strašecí 21 17 2 2 92:22 53
2. Slaný 20 15 4 1 83:22 49
3. Sp. Kladno 20 13 3 4 79:41 42
4. Kročehlavy 21 11 7 3 78:31 40
5. Králův Dvůr 20 11 4 5 63:34 37
6. SK Rakovník B 20 11 1 8 73:59 34
7. Mníšek p. B. 21 9 2 10 56:72 29
8. Hořovicko 20 8 2 10 69:56 26
9. Kralupy 20 7 2 11 42:47 23
10. Rožmitál 20 7 1 12 53:66 22
11. Velvary 20 3 3 14 37:102 12
12. Brandýsek 21 2 2 17 24:76 8
13. Beroun B 20 1 1 18 14:135 4
Skupina B
22. kolo: Odolena Voda – AFK Pečky 5:2, 3:1, Nymburk B – Tuchoraz 1:2, 1:3, Brandýs n. L. – B. Poděbrady 8:0, 5:0, Velký Borek – Semice 5:0, 1:2, Libiš – Sadská 2:0, 1:3, Pěčice – Velim 3:1, 3:1, Benátky n. J. – FC Mělník 3:6, 2:4.
Starší
1. Brandýs n. L. 21 18 2 1 99:9 56
2. Velký Borek 22 17 2 3 73:13 53
3. Pěčice 22 16 2 4 73:20 50
4. FC Mělník 22 9 10 3 44:34 37
5. Nymburk B 22 10 1 11 45:39 31
6. AFK Pečky 22 8 4 10 48:60 28
7. Odolena Voda 22 8 4 10 39:54 28
8. Sadská 22 8 3 11 39:57 27
9. Boh. Poděbrady 22 8 1 13 36:75 25
10. Tuchoraz 22 7 3 12 26:61 24
11. Benátky n. J. 22 6 2 14 38:71 20
12. Velim 22 5 4 13 25:45 19
13. Semice 22 5 4 13 27:50 19
14. Libiš 21 5 4 12 27:51 19
Mladší
1. Pěčice 22 20 0 2 122:16 60
2. Velim 22 15 2 5 64:38 47
3. Brandýs n. L. 22 14 2 6 51:30 44
4. Velký Borek 22 12 3 7 93:44 39
5. Libiš 22 12 3 7 65:28 39
6. Odolena Voda 22 10 6 6 45:36 36
7. Sadská 22 10 2 10 44:67 32
8. Tuchoraz 22 8 6 8 48:61 30
9. Semice 22 8 2 12 50:61 26
10. Benátky n. J. 22 8 1 13 49:94 25
11. AFK Pečky 22 8 0 14 38:66 24
12. FC Mělník 22 6 4 12 34:57 22
13. Nymburk B 22 4 1 17 44:90 13
14. Boh. Poděbrady 22 2 2 18 34:93 8
Skupina C
22. kolo: Votice – FK Kolín B 7:1, 3:0, Benešov B – Čerčany 4:0, 3:1, Týnec n. S. – Sázava 5:2, 1:2, Čáslav B – Uhlířské Janovice 5:0, 6:0, Malešov – AFK Kolín 1:3, 0:12, Říčany – Sedlec/Prčice 1:2, 3:2, Kouřim – Dobřejovice 4:0, 1:2. Dohrávky: Benešov B – Kouřim 3:0, 5:0, Kouřim – Týnec n. S. 0:4, 0:10.
Starší
1. Týnec n. S 22 20 2 0 125:21 62
2. Benešov B 22 17 2 3 90:28 53
3. AFK Kolín 22 15 0 7 59:21 45
4. Sázava 22 12 2 8 74:59 38
5. Sedlec/Prčice 22 9 5 8 58:51 32
6. FK Kolín B 22 10 2 10 55:59 32
7. Říčany 21 8 4 9 31:35 28
8. Čáslav B 22 8 3 11 43:63 27
9. Kouřim 20 6 8 6 32:36 26
10. Čerčany 22 7 3 12 53:66 24
11. Votice 21 7 1 13 37:63 22
12. Dobřejovice 22 4 7 11 48:67 19
13. Malešov 22 3 4 15 27:78 13
14. Uhl. Janovice 22 4 1 17 20:105 13
Mladší
1. AFK Kolín 22 18 1 3 95:20 55
2. Benešov B 22 17 2 3 82:28 53
3. Říčany 21 16 2 3 79:21 50
4. Čáslav B 22 15 3 4 55:28 48
5. Týnec n. S 22 11 2 9 67:37 35
6. Čerčany 22 10 4 8 80:54 34
7. Sázava 22 10 3 9 69:60 33
8. Votice 21 10 2 9 37:42 32
9. Sedlec/Prčice 22 9 2 11 68:64 29
10. Uhl. Janovice 22 8 1 13 44:74 25
11. FK Kolín B 22 6 2 14 45:70 20
12. Kouřim 20 4 2 14 20:77 14
13. Dobřejovice 22 3 2 17 28:84 11
14. Malešov 22 1 0 21 20:130 3

Autor: Vlastimil Dudáček

26.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Happening uměleckých škol přenese umění do ulic

z koncertu Depeche Mode v Edenu
10

/OBRAZEM/ Depešáci v Edenu

Nadměrný náklad projel Boleslaví

Mladoboleslavsko – Už ve čtvrtek se vydal na cestu další nadměrný náklad z hradecké firmy Hapex. Šlo o velkokapacitní nádrž vyrobenou ve firmě ZVU Strojírny směřující do 200 kilometrů vzdáleného Litvínova. Cíle má náklad dosáhnout v pondělí večer.

Dojíždění dětí do školky zastaví šedá Myšička

Mnichovo Hradiště – Novela zákona, podle které jsou od letošního podzimu školky povinné pro pětileté děti, zvýšila napětí v Mnichově Hradišti. Radnice se totiž už dlouhou dobu marně snažila najít řešení problému s nedostatkem míst v mateřských školách.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

Boleslav do Evropy? Odpověď dá poslední kolo

Mladá Boleslav – Až poslední kolo první ligy rozluští tajenku, která fanoušky fotbalu ve Středočeském kraji momentálně zajímá možná nejvíc. Mladá Boleslav se na dálku přetahuje s Teplicemi o poslední vstupenku do Evropské ligy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies