S remízou byla spokojenost na obou stranách

Mladá Boleslav/ Boleslavský dorost hrál se sparťanským béčkem, v příštím roce si to rozdá s áčkem

4.6.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

FK Ml. Boleslav – Sparta B 1:1

V utkání České fotbalové ligy staršího dorostu měli domácí, kteří jsou již jistými vítězi soutěže, impozantní nástup. Prvních deset minut nepustili soupeře přes polovinu, ale převaha vedla jen k množství standardních situací.

Domácí šli do vedení těsně před poločasem. Dudkovu střelu vyrazil brankář hostů před sebe a David Šťastný neměl s dorážkou starosti.
Ve druhém poločase se karta obrátila a více ze hry měli hosté. Šance na gól byly na obou stranách, šťastnější však byla rezerva Sparty. Té se podařilo v závěru vyrovnat na 1:1 a uhrát tak spravedlivou remízu.

Branky: 42. David Šťastný – 86. Cibulka.

Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:2. Poločas: 1:0.

FK Ml. Boleslav: Hošťálek – Martin Šťastný, Borovička, Rýdl, Bílý (71. Janda) – Jeník (58. Tvaroha), Kučera, Smetana, Dudka – David Šťastný (81. Bým), Šíma. Trenér Vladimír Sedláček.

Sparta B: Ruml – Cibulka, Regner, Mošna, Bakule – Hrubý, Pavelka (73. Jankovský), Jurdík (69. Lukič), Ujlaky (58. Čerňan) – Potočný (65. Mariotti), Kraják.

PETR FENCL

4.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Konečně! V autobusech se cestující obejdou bez drobných

SPORTOVNÍ AREÁL u Pavilonu Domu dětí a mládeže v Mladé Boleslavi se v sobotu odpoledne proměnil ve vězení. Samozřejmě šlo o hru, kdy se více než stovka dětí a jejich rodičů dobrovolně stali uvězněnými delikventy.
12

OBRAZEM: Návštěvníci utíkali z vězení

DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Už více než dvě stovky zákonů předložili současní poslanci. Sice jich protlačili jen 26, ale nesmutní z toho. Hlavně, že jsou vidět.

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.

Stavba cyklostezek je drahá, přesto přibývají

Na Mělnicku a Nymbursku jsou nejhezčí cyklostezky v celém kraji.

Strastiplný týden završil Macek v kleci prohrou

Mladá Boleslav – Filip Macek z pražského Penta gymu prohrál svůj další zápas v MMA v hlavním městě Tádžikistánu Dušanbe. Tak zní stručný výsledek zápasu, kdy odchovanec mladoboleslavsko-debřské líhně a trenéra Jiřího Dimitrova prohrál po třech pětiminutových kolech na body s Rusem Shamilem Shakhbulatovem. Zápas spadal do série turnajů prestižní ruské asociace ACB, kde Macek bojuje.