Juniorka Boleslavi vítězně

Blšany - Boleslavské béčko před odjezdem na týdenní soustředění vyhrálo nad druholigovým Mostem.

26.7.2011

ČFL: FK Mladá Boleslav B - FK KuniceFoto: PPNA

Baník Most - FK Mladá Boleslav 2:3

V pátém utkání letní přípravy Pechancova juniorka počtvrté vyhrála.

Tentokrát vítězství těší dvojnásob, neboť soupeřem byl druholigový tým. Na druhou stranu nutno dodat, že Středočeši nastoupili výrazně posíleni hráči prvoligového áčka.

Hrálo se na hřišti fotbalového areálu v Blšanech. V rušném průběhu se střídaly zajímavé střelecké situace před oběma brankami. Ve využívání šancí byli boleslavští fotbalisté produktivnější a proto zaslouženě zvítězili. Do hry zasáhlo jedenáct hráčů z prvoligového kádru.

V 17. minutě utekl Bulut mostecké obraně, která se ho nepovedeně snažila vystavit do ofsajdu, a podle brankáře Pechatého otevřel skóre - 0:1.

Ve 37. minutě po Danoskiho přihrávce v plném běhu vystřelil Oboya, jeho ránu Šeda vyrazil k Frnochovi a ten vyrovnal.

Těsně před přestávkou Štohanzlův trestný kop vytáhl Pechatý na břevno a důsledný Kostakis ho dorazil za lajnu. Pro Kostakise to byl již třetí gól za juniorku a je momentálně jejím nejproduktivnějším kanonýrem v letní přípravě.

Krátce po změně stran po úniku podle levé postranní lajny šťastně vyrovnal tečovanou střelou Oboya.

V 54. minutě centrovaný míč umístil gólově Schubert - 2:3. Ve zbylém čase Boleslavští uhájili těsné vedení především zásluhou brankáře Šedy, který kryl střely Rusetského, Christofa, Klasny a Bednáře.

Branky: 37. Frnoch, 51. Oboya - 17. Bulut, 43. Kostakis, 54. Schubert.

Boleslav I. poločas:
Šeda - Tvaroha, Janíček, Dimitrovski, Kalina - Ščuk, Wojnar, Kostakis - Bulut, Řezníček, Štohanzl.

Boleslav II. poločas: Šeda - Kozma, Brožek, Dimitrovski, Kuci - Sedláček, Volf, Dudka - Zahustel, Schubert, Synek.