Energetici se vůbec nesešli

Mladoboleslavsko - Dvanáctým kolem začala podzimní část fotbalové Ligy Boleslavského deníku.

5.9.2016

Liga Boleslavského deníku: Hubert - ŠtikaFoto: Ondřej Pechanec

První podzimní kolo však bylo dosti neúplné. Odbory s Učilištěm se domluvily už s předstihem na odložení svého zápasu, Ško-Energo se na domácí zápas proti Korkáčům pro změnu nesešlo, a tak se zrodila první kontumace ročníku 2016.

V Židněvsi se hrálo a proti Lamadu sem přijeli změřit síly Policisté. Úvodní poločas skončil remízou 1:1, v tom druhém už dávali góly jenom hosté. Dvakrát se prosadil Jindřich Dutý.

Vedoucí Hubert si veze tři body ze Sahary, kde uštědřil domácím překvapivě vysoký debakl 2:7. Přitom po prvním poločase vedli hosté jenom 1:0. Pak se ale rozstřílel hostující útočník Plintovič, který se prosadil hned čtyřikrát.

Překvapení kola se zrodilo na Strašnově, kam přijela v roli jasného favorita Štika. Nakonec si ale odvezla pouze bod za remízu 3:3. A to ještě domácí v poločase vedli 1:0.

12. kolo: H-Intes – Štika 3:3 (Kubín, Marek, Halák – Bláha 2, Antl), Pražák – Hubert 2:7 (Tříska, Jaroš – Plintovič 4, Boško 2, Malák), Lamad – Policie 1:4 (Jurošek – Dutý 2, Hadváb, Nagy), Ško-Energo – Korkáče 0:3 kontumačně.

13. kolo (pondělí, 17 hodin): Lamad – Ško-Energo (Židněves), Policie – Pražák (Koupaliště), Hubert – Odbory (Čistá), Učiliště – H-Intes (Astonka), Štika – Korkáče (Sahara).

5.9.2016 VSTUP DO DISKUSE

A-třídní utkání v Sokolči oživil projekt krajského svazu Dneska první liga!.

Dneska první liga! míří na Berounsko. Siegl chce vidět Kuku na lopatkách

Ilustrační fotografie.

KRÁTCE: Sokolnice představí dravé ptáky

OBRAZEM: Děti se učily zastavit krvácení

Mladá Boleslav - Zbavit se strachu z ošklivě vypadajících poranění a zachovat v krizové situaci chladnou hlavu, to bylo cílem Dnů pro záchranu života, které v boleslavské 9. základní škole nazvané Pastelka pořádali profesionální záchranáři ze vzdělávací společnosti Zdravotníci.

Na jevišti ožijí sonety Williama Shakespeara

Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Leitmotivem aktuální sezóny je v městském divadle Mladá Boleslav William Shakespeare, od jehož úmrtí uběhlo na začátku sezóny 400 let.

V Boleslavi řeší pohárovou blamáž. Týmu hrozí pokuty

Mladá Boleslav – Vypadnutí v semifinále fotbalového MOL Cupu s druholigovým soupeřem nezůstalo v Mladé Boleslavi bez odezvy. Pokud tým trenéra Svědíka nesplní sportovní cíle stanovené před sezonou, do které šel s ambicemi vybojovat účast v pohárové Evropě, pocítí to fotbalisté i členové realizačního týmu na svých výplatách.

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

Střední Čechy /ROZHOVOR, ANKETA MEZI TRENÉRY/ – Šéf sportovně-technické komise středočeského hokeje Deníku přiblížil zrod nového modelu krajské ligy.