Dobrovice zažila dva šoky! Prohrála doma a do branky musel Boško!

Dobrovice/ Fotbalovější rezerva Vlašimi vyhrála zaslouženě.

8.9.2008

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

Dobrovice - Vlašim B 0:3

V utkání fotbalového krajského přeboru přijel do Dobrovice kvalitní soupeř.

Domácí museli řešit nenadálou situaci, když nebyl k dispozici žádný ze stávajících gólmanů, a tak do branky nastoupil útočník Boško. Ten se musel rozpomenout na svá žákovská léta, která strávil mezi tyčemi.

V utkání velmi dobré úrovně, zejména ze strany hostů, kteří byli posíleni několika hráči A – mužstva, byl první poločas vyrovnaný.
Domácí častěji ohrožovali branku soupeře, ale střely Hrdiny, Marušky a Kohouta si cestu do sítě nenašly. Hosté hráli dobře v poli, ale přímo branku neohrozili, a tak Boško uhájil čisté konto.

Dokonalý zvrat nastal krátce po přestávce. Čerstvě střídající vlašimský Kacafírek precizním lobem dostal hosty do vedení a tentýž hráč o čtyři minuty poté zvýšil na dvoubrankový rozdíl.

Domácí sice přidali na tempu, ale kromě šance Jílka a několika nebezpečných standardních situací se v koncovce neprosadili.

Pečeť výsledku dal nikým neatakovaný Borkovec, který unikl po levém křídle a střelou k tyči potvrdil zasloužené vítězství hostů.

Branky: 47. a 51. Kacafírek, 68. Borkovec. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: Čáslava, Maruška – Nešpor. Diváci: 250. Poločas: 0:0.

Dobrovice: Boško – Jiránek, Niklfeld, Šulc, Jílek – Hrdina, Maruška, Čáslava, Tomášek – Kohout, D. Miškovský. Trenér Milan Zahrádka.

Vlašim B: Doleček – Šilhavý, Nešpor (83. Vaník), J. Pohorský (75. V. Pohorský, Havlíček – Křeček, Jíša (46. Kacafírek), Stibůrek, Sedláček – Janda, Borkovec. Trenér Jiří Veselý.

Nastává Noc sokoloven: přinese sport i výstavy

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ - Tento týden patří na desítkách míst v republice sokolským jednotám. Uplynulé dny v sokolovnách nabídly rozličné sportovní programy, kterých se mohli zúčastnit lidé všeho věku. V některých městech a obcích vyvrcholí projekt Sokol spolu v pohybu dnes a zítra večer takzvanou Nocí sokoloven. Do té se zapojily i sokolovny ve Středočeském kraji.

ON-LINE: Ptejte se Filipa Mareše

Dalším hostem on-line rozhovoru Boleslavského deníku bude pilot rally Filip Mareš – mistr ČR 2017 v kategorii 2WD R2, juniorský mistr ČR 2016 a 2017 a juniorský mistr European Rally Trophy 2016. Odpovídat bude v pátek od 19 hodin.

KRIMI MIX: Rybář nahlásil olejovou skvrnu na řece Jizeře

Boleslavsko - Přinášíme výběr krimi zpráv z Boleslavska.

KRÁTCE: Muži v offsidu se vrací

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.