Dobrovice – Hořovicko 4:1 (2:1)

Domácí po čtvrthodinovém vyčkávání rozpoutali před soupeřovou bránou peklo. Během deseti minut si vytvořili pět čistých gólovek, proměnili až ty poslední dvě. Djordjević hlavou po rohu, Tvaroha bombou z 10 metrů ani Bernát střelou na zadní tyč ještě Herca nepřekonali, až po centru dorostence Jakubce (ten střídal záhy zraněného Nováka) se prosadil hlavou subtilní Osvald. Vzápětí sklepl Djordjević míč Bernátovi, který si dal repete a levačkou napnul síť – 2:0.

Soupeř, který nevyhrál 25 kol v řadě, se vrátil do hry hezkou kombinací přes ležérně bránící domácí ve 37. minutě, kdy po Mandíkově zpětné přihrávce snížil Krůta. Veškeré naděje mu zase sfoukl po minutě a pěti vteřinách druhého poločasu Osvald, který sólo středem hřiště završil jesličkami náhradnímu brankáři Křikavovi – 3:1. „Soupeř po kontaktní brance ožil, nechtěl tu prohrát, ale po našem třetím gólu ho elán zase opustil", řekl trenér vítězů Petr Hejno.

Zahájení letní přípravy FK Mladá Boleslav.
Uhrin: Budeme chtít jednu nebo dvě posily

Domácí chvílemi hráli bago a v exhibičním tempu se bavili rozlučkovým fotbalem. Jen díky tomu se občas dostávali ke slovu hosté, sedmnáctiletý Šíma minul loženku z malého vápna a Pelikánovu krásnou střelu vyškrábl Havránek na roh.

V 60. minutě podběhl na druhé straně Křikava rohový kop, Djordjević předvedl hlubokou úklonu a hlavou trknul míč do prázdné brány. To byl poslední gól letošní třetiligové sezóny a díky němu se cukrovarníci přehoupli na kladné skóre 59:58. „Mrzí mě jen, že jsme neskórovali víckrát, ve finále nám vždycky kousíček chyběl", pravil smířeně trenér Hejno.

Dobrovičtí zakončili ročník navzdory vítězství dvanáctí, při stejném bodovém zisku mají nejhorší bilanci v minitabulce s desátým Pískem a jedenáctými Zápy.

Branky: 25. Osvald, 28. Bernát, 47. Osvald, 60. Djordjević – 37. Krůta. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: Eliáš – Bežó, Hašek. Diváci: 180. Střely na bránu: 8:4. Rohy: 10:2.
Dobrovice: Havránek – Novák (12. Jakubec, 69. Zikmunda), Routek, Žaloudek, Fialka – Peljak, Tvaroha, Eliáš, Osvald, Bernát (64. Miškovský) – Djordjević (76. Bartoš).

Bývalý sportovní ředitel brněnské Zbrojovky Zdeněk Kudela, dnes trenér Lhoty.