Dobrovice – Semice 3:2

Poprvé od sestupu z divize se fotbalisté Dobrovice v krajském přeboru představili doma a první půlhodinu to vypadalo, že Semicím nadělí pořádný debakl. Hosté byli přišpendleni před vlastní bránou, vůbec nestíhali a mohli být rádi, že prohrávali pouze 3:0. Skvělou formu prokázal Aleš Kohout, který za první poločas dvakrát skóroval.

Ve 12. minutě mu při trestném kopu pomohla teč semické zdi, ve 20. minutě se zavěsil do Maruškova rohu a rozvlnil síť hlavou. Nádhernou střelu Niklfelda pak vyškrábl brankář Zemánek na roh. Ve 28. minutě Zemánek vyrazil také Kohoutovu ránu, ale nestačil na dorážku Davida Miškovského – 3:0.

Druhý poločas začal ve stejném tempu, jenže ve vyložených šancích selhali během dvou minut dvakrát D. Miškovský a rovněž Boško. Teprve po hodině hry zvedli hlavu poprvé hosté a Kraus se vyznamenal při Neuhauselově voleji zblízka. Další volej exluštěnického Jindřicha Bůžka dokonce div nepřerazil dobrovickou tyč.

Domácím se v koncovce lepila smůla na paty. Závěr se proměnil v nečekané drama. V 77. minutě si zpracoval míč na prsou Novák a zblízka překonal Krause. Tentýž hráč pak v poslední minutě po závaru v dobrovické šestnáctce dokonce snížil na 3:2.

Branky: 12. a 20. Kohout, 28. D. Miškovský – 77. a 90. Novák. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 6:3. Diváci: 320. Poločas: 3:0.

Dobrovice: Kraus – Tomášek, Šulc, Čáslava, Niklfeld – Maruška, Hrdina, Holub (46. R. Miškovský) – D. Miškovský, Kohout (62. Jílek), Boško (76. Bláha).

Semice: Zemánek – Kupka, M. Bůžek, Bříza, Novák – Bubeník (56. Janáček), J. Semecký, T. Semecký, Bošina (71. Roule) – J. Bůžek, Houška (11. Neuhausel).