Zápas dlouho směřoval k jasné výhře favorita. Jan Vodák už ve 33. minutě zkompletoval čistý hattrick, když dvakrát doklepával do prázdné brány Štěpánkovy centry a mezitím ze tří metrů dorazil do sítě Bočkův přímý kop. Při jednom z rohů ještě jeden z hostů hlavičkoval do břevna vlastní brány. Hosté se ale nečekaně vzepřeli, Marek Limr napnul síť krásnou ranou z 22 metrů a ještě před přestávkou po přiťuknutí Aleše Limra vymetl technickou střelou pavučiny z šibenice.

Hned ve 47. minutě zvyšoval Štěpánek na 4:2 a přestřelka gradovala. Jaroslav Pastorek si udělal z obránců i brankáře tréninkové kužely a úžasné sólo dovedl do cíle, jenže za domácí okamžitě reagoval tečovanou střelou Novotný.

Krajský přebor: Rejšice - MSK
Rejšice nestačily na Jarolímy

Stará Boleslav podobně jako ligová Mladá promarnila třígólové vedení. V 66. minutě si zasekl míč v pokutovém území Marek Limr a bombou dovršil hattrick. Po Limrově rohu dokonce Lukáš Zdobinský hlavou vyrovnal na 5:5! V té chvíli měli hosté stoprocentní produktivitu, byla to jejich pátá střela v zápase a jediný roh. „Pro diváky to musel být krásný zápas. Musím kluky pochválit, jak makali, ani nevím, kde se to v nich vzalo," uvedl ještě zadýchaný hrající trenér Dlouhé Lhoty Petr Niklfeld.

Domácí však měli ještě čas a nasadili pekelné tempo, kterému už hosté nestačili. Charvát vychytal hrajícího kouče Jiřího Nováka i akrobatické zakončení Bušínského, při Vondrově hlavičce ho zachránila tyč a kanonýr Vodák zblízka minul bránu. V 80. minutě rozhodl nezapomenutelný duel po centru zleva střelou do protipohybu brankáře střídající Vondra. „Stará Boleslav nás přehrávala po stranách. My trénujeme jednou týdně, ke konci už nám nestačily síly," uznal pětačtyřicetiletý Niklfeld, který ještě neví, jestli bude v Dlouhé Lhotě pokračovat i na podzim v okresním přeboru.

I. B třída – 21. kolo

St. Boleslav – D. Lhota 6:5 (3:2)
Branky: 7., 17. a 33. Vodák, 47. Štěpánek, 58. Novotný, 80. Vondra – 37., 42. a 66. M. Limr, 56. Pastorek, 71. L. Zdobinský. Rozhodčí: Kinčl. ŽK: 0:1. Diváci: 85. Střely na bránu: 12:6. Rohy: 8:1.
Dlouhá Lhota: Charvát – L. Zdobinský, Kohnhäuser, Šolc, Dubický – A. Limr (46. Mašek, 61. Niklfeld), O. Zdobinský, Zelba, Vrabec – M. Limr, Pastorek.

Lužec – Pěčice 1:8 (1:4)
Branky: 42. Tauchman – 4. a 40. Kořínek, 24. a 60. Volf, 72. a 84. Kiceluk, 37. Hubač, 70. O. Novák. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 0:1. Diváci: 120.
Pěčice: Dufek – Tůma, O. Novák, Flachbart, Heřmanský – Král, Volf, Hubač, V. Novák (76. Kriška) – Kiceluk, Kořínek (78. Čech).

Benátky B – Bakov 5:1 (3:1)
Branka: 8. a 44. Šíma, 22. Kraus, 47. vlastní, 87. Kredba – 29. Altman. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 3:2. Diváci: 50.
Benátky B: Jíra -​ Bonomo (46. Jäger), Chaloupka (62. Kredba), Kohl, Šíma, M. Langšádl (46. Zeman), Kraus, Mižič, Šimek, Krýda (62. Machka), Pařízek.
Bakov: T. Louda – Pilz, Altman, Brož, Resl, Sameš (52. Formáček), M. Louda (61. Špringer), P. Vitmajer, Vávra, Hozák (52. T. Vitmajer), Mlynka (90. Kamenický).

Fotbal, ČFL žen, Sporting Mladá Boleslav - DFK Mnichovo Hradiště.