Kněžmost – Horky 3:2 (2:1)

Překvapení se zrodilo v Kněžmostě, kde šli domácí do dvougólového vedení, které ale po souvislém tlaku dokázaly Horky čtvrt hodiny před koncem smazat. V 82. minutě však podnikl Kněžmost ve druhém poločase ojedinělý únik, z něhož rozhodl do prázdné branky Josef Beran. Frustrovaní hosté už na tento gól nedokázali najít odpověď.
Branky: 11. a 82. J. Beran – 33. Škaloud – 38. V. Kohout, 73. A. Kohout. Rozhodčí: Janda. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Hráč zápasu: Moc – Starý.

Čejetice – Březno 1:1 (0:0)
Vy vyrovnaném zápase padaly branky až po změně stran. Domácí ztratili všechny body až v nastaveném čase.
Branky: 78. Vránek – 90.+3 Bauer. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 3:3. Diváci: 65. Hráč zápasu: Vránek – Deszö.

MSK B – Kr. Vrutice 3:0 (2:0)
Domácí měli po celý zápas mírnou převahu, kterou vyjádřili pouze třemi góly. Hosté měli jedinou šanci.
Branky: 6. Bajer, 28. Lukeš, 60. Antoš. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Hráč zápasu: Němec – Dvořák.

Akuma – Kosmonosy 0:3 (0:0)
Na Sahaře se událo překvapení na úkor favorita. Šlo však o naprosto zaslouženou výhru pro Kosmonosy.
Branky: 47. a 83. Polanka, 76. Výda. Rozhodčí: Grešo. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Hráč zápasu: Kamenický – Polanka.

Kosořice – Bezno 2:0 (2:0)
Domácí měli raketový nástup, když Macháč skóroval již ve druhé minutě. Darmoš po autovém vhazovaní odcentroval, Tříska podstoupil souboj s obráncem a odražený míč poslal nejlepší střelec Kosořic pod břevno. O sedm minut později šli domácí do dvoubrankového vedení. Niklfeldův rohový kop usměrnil Kučera hlavou za Kamešova záda. I když byli hosté v dalších minutách častěji u míče, vlastními chybami se o něj zase připravovali. To ale platilo i na druhé straně, jenže domácí měli i světlejší okamžiky. Ve 22. minutě z pravé strany odcentroval Grus, ale osamocený Macháč mířil vedle. O chvíli později letěl centr z druhé strany, Macháč uspěl v hlavičkovém souboji a vyběhnuvší brankář míč nechytil. Odkrytá branka před Darmošem byla příliš malá a kosořický snajpr zacílil vysoko nad. První vážnější příležitost si hráči Bezna připsali až v závěrečných vteřinách prvního poločasu. Domácí již poněkolikáté chybovali v rozehrávce, jenže tentokrát se míče zmocnil Šišpela, které však nezakončil v dobré pozici ideálně. Na druhé straně mířil nekrytý Tříska hlavou vedle. Domácí měli opět dobrý začátek poločasu. Již v první minutě nastřelil Macháč břevno a hned vzápětí nevyužil chyby soupeře Kučera. I v dalších minutách diváci sledovali zápas průměrné úrovně se spoustou nepřesností na obou stranách. Byly tu i zajímavější okamžiky. Hlavička bezenského Kolaříka skončila vedle a na druhé straně Macháč po chybě Ondřeje Nováka trestuhodně minul branku z těsné blízkosti. V 74. minutě rozehrál míč Niklfedl nakrátko s Macháčem a prvně jmenovaný z jedné mířil dobře k tyči. Gólman Kameš včasným zákrokem míč vytěsnil. Bezenský trenér vysunul Möbiuse v závěrečných minutách z obrany, což zlepšilo přechodovou fázi Bezna směrem dopředu, ale zároveň se domácím naskytovaly šance na přečíslení. Fotbalisté Kosořic však chybovali ve finální fázi a brankáře výrazněji nezaměstnali. Až v 78. minutě domácí Tříska hezkým slalomem prokličkoval až před brankáře, kde však ztroskotal na další kličce místo přihrávky před branku. O minutu později byl závar i na druhé straně, hostující hráči prostřelili brankáře, ale na brankové čáře stál ještě Štecher. V posledních minutách se sice Bezenští tlačili před soupeřovo vápno, jenže ve finální fázi byli bezmocní.
Branky: 2. Machač, 10. Kučera. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 4:3. Diváci: 80.

Řepov – Benátky B 1:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza. Tu však odmítl po deseti minutách druhé půle Marek Rys, jenž využil chyby benáteckého brankáře.
Branka: 55. Rys. Rozhodčí: Moc. ŽK: 1:1. Diváci: 45. Hráč zápasu: Vlk – Došlý.

Krnsko – K. Hlavno 2:3 (1:0)
Domácí vedli již 2:0, ale Hlavno dokázalo zvrátit výsledek ve svůj prospěch.
Branky: Těšínský, D. Šotka – ?. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 6:2. Diváci: 90. Hráč zápasu: Těšínský – J. Bůžek.