První poločas začali Boleslavští aktivně a po celých pětačtyřicet minut byli lepší. Oba týmy se snažily o kombinační fotbal, Limassol rozehrával často do šířky, Boleslav využívala křídelní prostory. Hned v úvodní minutě Chramosta vystihl soupeřovu rozehrávku a z jeho centru před branku získala Boleslav rohový kop. Limassol standardní situaci bez obtíží ubránil, ale o chvíli později další boleslavský atak už nikoliv.

Ve 3. minutě Přikrylův centr z pravé strany proletěl téměř přes celé brankoviště a Chramosta u vzdálenější tyče dal vedoucí gól Boleslavi - 0:1.

V 8. minutě limassolský útok zakončený hlavičkou brankář Diviš snadno zvládl.

V 15. minutě Matějovského perfektní kolmici Chramosta využil ke skórování, když jeho zakončení přes vybíhajícího gólmana se od břevna svezlo do branky - 0:2.

Krajská sezona se rýsuje. Nováčky přeboru i Nespeky a Klíčany

Limassolští odpověděli o tři minuty později nebezpečnou akcí po levém křídle, ale jejich šanci Diviš zmařil, navíc rozhodčí odmávali a odpískali ofsajd. Ve 20. minutě střílel Matějovský těsně vedle kyperské branky. Potom Boleslavští promarnili dvě standardní situace, nejprve ve 23. minutě Přikrylův neškodný trestný kop soupeřův brankář z výšky stáhnul a o tři minuty později Radovův oblouček z trestného kopu usměrnil Mebrahtu hlavou do gólmana. Ve 28. minutě Mebrahtu přišel na půlící čáře o míč, Limassolští zaútočili středem hřiště, ale šanci jim zmařil brankář Diviš.

Ve 31. minutě na kraji šestnáctky zbytečně fauloval Pauschek a rozhodčí nařídil proti boleslavské brance pokutový kop, který ráznou střelou k pravé tyči proměnil Alexandre Da Silva - 1:2.

Fotbalisté Limassolu viditelně ožili a ve 38. minutě si vypracovali gólovou šanci, kterou však Diviš zlikvidoval. Ve 41. minutě se pokusil Matějovský technickou ranou zaskočit soupeřova brankáře, ale neuspěl. Dvě minuty před koncem poločasu získali Limassolští výhodu trestného kopu, který Alexandre Da Silva poslal obloučkem před boleslavskou branku a Karo hlavou překonal Diviše, rozhodčí však gól správně neuznali kvůli ofsajdu.

Bohemia Trophy: Technology Mladá Boleslav - IBK Dalen.

Druhý poločas začali živěji limassolští fotbalisté, ale herní převahu nezískali. Ačkoliv oba týmy předváděly nadále svižný fotbal, čtvrt hodiny se nikdo z hráčů nedostal do šance, neboť na obou stranách ofenzivní akce končily před šestnáctkami.

Teprve v 61. minutě si Boleslavští vynutili první roh po přestávce, ale Přikryl ho rozehrál nakrátko Marešovi a jeho nepovedený centr k soupeřově brance nedoletěl. V 63. minutě Radův oblouček z trestného kopu od postranní lajny limassolský brankář snadno chytil.

V 66. minutě po limassolském rohovém kopu za nastřelenou ruku stopera Stronatiho nařídil rakouský sudí velmi přísnou penaltu, již druhou v tomto utkání proti boleslavské brance. Směr pokutového kopu z kopačky Guerra brankář Diviš vystihl a míč za svá záda nepustil.

V 73. minutě po Přikrylově rohu Mareš z dvaceti metrů překopl soupeřovu branku. O minutu později po Pauschekově chybě Limassolští vyrazili do nebezpečného protiútoku, který zakončili střelou těsně vedle pravé tyče Divišovy branky. V 76. minutě Přikryl volejem překopl branku. V 78. minutě boleslavský brejk zastavil limassolský brankář před vlastním vápnem faulem a následný trestný kop poslal Nečas přes hráčskou zeď mimo branku. V 81. minutě přišel Magera na vlastní polovině hřiště o míč a limassolský protiútok skončil opět nepřesnou střelou.

V 84. minutě boleslavský stoper Douglas Da Silva špatně odhadl pohyb protihráče a v sólu na branku mu zabránil bezohledným skluzem. Následovala strkanice, Da Silvovo vystřídání Čmovšem a trestný kop, jímž Kyriakou nastřelil břevno boleslavské branky. Ve zbylých pár minutách si Boleslavští těsnou výhru pohlídali.

Olympiáda dětí a mládeže v hale Tesla - karate.