Horky – FC Mělník 1:1 (1:1)
Vítěz souboje druhého s třetím mohl aspoň na 24 hodin vévodit 1.B třídě. Remíza nakonec těšila spíše hosty, bránící se celý zápas usilovnému tlaku nováčka. Radost z výsledku měli jistě i v Dolním Bousově, který se díky tomu opět osamostatnil na čele tabulky.
Horky prožily brzkou, leč jedinou gólovou radost v 8. minutě. Rychle rozehraný trestný kop do strany zaskočil mělnickou obranu, Cimrman utekl po křídle a jeho centr umístil z voleje do sítě Lukáš. Víc už se z platonické převahy do přestávky neurodilo, naopak ve 28. minutě Michal Vernek z brejku přes celou šíři hřiště přihrál zkušenému Gabčovi, který byl u míče dříve než brankář Malík a do opuštěné brány skóroval.
Druhý poločas se odehrál na jednu branku, ta však byla pro horecké střelce zakletá. Václav Kohout byl před brankářem Zavadilem dvakrát zcela sám. V 53. minutě po přihrávce nové posily Václava Štěpána, bývalého obránce FK Mladá Boleslav, ani v 71. po Cepkově uličce ale mělnického gólmana neprostřelil. Zavadil bravurně vyhmátl i hlavičku nestárnoucího Starého po rohovém kopu Vízka. V nastaveném čase ještě dostaly Horky výhodu trestného kopu metr od pokutového území, míč uvízl ve zdi a nepřehledný závar zakončoval Mosiurczak, jemuž v posledním zlomku vteřiny vložil nohu do střely Gabčo. Bývalý druholigový útočník tak zachránil Mělníku remízu, protože ani následný dvanáctý roh domácí nezužitkovali.
Branky: 8. Lukáš – 28. Gabčo. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 1:3. Diváci: 81. Střely na bránu: 6:2. Rohy: 12:4.
Horky: Malík – Štěpán, Starý, Žižka, Cimrman (79. Mareš) – Cepka, Lukáš, Mosiurczak, Král – Vízek, Kohout (73. Hlavička).

DBSK – Bělá p. B. 6:1 (3:0)
Bousov dost možná trefil světový rekord. Ze zápasu totiž uběhla minuta a 44 vteřin a domácí vedli už 2:0. Dva úvodní góly pak daly jasný ráz celému zápasu, v němž Bělá tahala za kratší konec provazu.
Branky: Stejskal 2, Vynikal, Vacek, Vinický, Hrdý – Tomíček.

Labský Kostelec – Pěčice 2:5 (0:3)