Beroun - Dobrovice 2:2

V utkání krajského fotbalového přeboru působili v prvním poločase dobrovičtí fotbalisté fotbalovějším dojmem. U domácích to občas zaskřípalo v obranné činnosti. Všechny branky padly už v prvním poločase.

V 52. minutě neproměnil domácí Grajcar pokutový kop Začalo se hrát z obou stran nervózně, a proto nebyl k vidění pohledný fotbal. O něco více ze hry měli hosté, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili.

Nakonec si tak odvezli bod za remízu. S bodem jsou spokojeni ale především domácí fotbalisté.

Branky: 13. Horel, 41. Michal Novák - 29. Maruška, 40. Kohout. Rozhodčí: Železný - Mikeš, Novotný. ŽK: 1:0 (Petráš).

Č. l. Union Beroun: Lacina - Smetana, Vopěnka, Petráš, Choc - L. Novák, Grajcar, Šíma, Horel - M. Novák, Červenka.

FK Dobrovice: Kraus - Tůma, Niklfield, Šulc, Jílek - Hrdina, Maruška, Kohout, Tomášek - Krouský, Boško.