Bakov – MSK 0:2 (0:1)

Favorizované Hradiště vyhrálo pojizerské derby nad posledním Bakovem, který mu na podzim překvapivě uzmul bod na jeho hřišti. Tentokrát však neměl nárok.
Diváky navnadila úvodní čtvrthodina s velkými šancemi na obou stranách. Domácí však neměli seřízená mířidla. Už ve 3. minutě po přiťuknutí devatenáctileté posily ze Sedmihorek Gregora běžel sám na bránu Vaněk, ale netrefil ji stejně jako po závaru z malého vápna Ondřej Zajíček. Domácí brankář Majzlan zase zneškodnil samostatný nájezd Lukešovi.
Pak hra upadla do podprůměru, do šaten však odcházeli veseleji hosté. Ve 40. minutě totiž zakončil akci po levé straně Jíra s pomocí lehké teče bakovského obránce – 0:1.
Po přestávce favorité nepustili Bakov k ničemu, i když sami hrozili také jen zřídka. V 66. minutě se proháčkoval do šance Klain a těsně minul. V 76. se rozhodl Lukeš místo zakončení svého sóla nafilmovat penaltu, což pozorný sudí Kočárek ocenil žlutou kartou. Za chvilku už hosté zvládli fotbalově přečíslení tří na jednoho, Jíra předložil Klainovi, který si zasekl míč kolem obránce a nechytatelnou střelou orazítkoval Bakovu poukázku na poslední místo.
Branky: 40. Jíra, 78. Klain. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 0:2. Diváci: 177. Střely na bránu: 0:5. Rohy: 2:4.
Bakov: Majzlan – Smetana (82. Beránek), Sedláček, Flodrman, Bláha – Vaněk, O. Zajíček (71. P. Bejda), Frelich, Hammer – Resl, Gregor (71. Kvapil).
Hradiště: Ježek – Špetlík (90.+2 Altman), Horák, S. Bejda, J. Zajíček – Radačovský, Bajer, Hofman (57. Hrdina), Klain – Jíra, Lukeš (86. Pokorný). ⋌(jed)

Luštěnice – Bělá 3:1 (2:1)

Branky: Kopa, Zikmunda, T. Hrdlička – Toman.