Střelecký účet nové sezony otevřel Jan Resl

Bakov nad Jizerou/ Bakovští fotbalisté využili domácího prostředí k důležité výhře.

10.8.2008

Útočník Bakova Jan Resl (uprostřed) potvrdil pověst kanonýra.Foto: Karel Jedlička

Bakov – Čáslav B 2:0

Bleskurychlý vstup do podzimní premiéry v I. A třídě měli fotbalisté Bakova. Hned v 1. minutě brankář hostů Potměšil s námahou vyrážel Reslovu bombu na roh, po jeho rozehrání Bláhou pak chytil Reslovu hlavičku milimetry před brankovou čarou.

Devátá minuta přinesla největší šanci hostů, když se ve vápně uvolnil a tvrdě vypálil Maxa, avšak Janura Bakov podržel. Ve 26. minutě padl vítězný gól. Bernard našel ideálním pasem rozběhnutého Resla a ten přeloboval vybíhajícího Potměšila -1:0.

Po přestávce zafungovala spolupráce bakovských posil. Bobkův centr zleva usměrnil bez přípravy do sítě Zajíček – 2:0. Hosté měli v závěru mírnou územní převahu, ale Petričkova šleha proletěla těsně nad břevnem. Nejvíce domácím zatrnulo v 71. minutě, kdy Svoboda po trestném kopu hlavičkoval do tyče.

Třetí tým minulé sezony tak odjel z Bakova s prázdnou.

Branky: 26. Resl, 55. Zajíček. Rozhodčí: Prislupský. ŽK: 2:2. Diváci: 190. Poločas: 1:0.

Bakov: Janura – Bernard (66. Špringer), Flodrman, Sedláček, Pelant – Bobek, Frelich (90. Fanta), Pavlousek, Zajíček, Bláha – Resl (81. Smutný).

10.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Plněný patizon

Škola vaření: co s patizonem, zeleninou ve tvaru létajícího talíře?

OBRAZEM: I taková je Štěpánka

Mladá Boleslav – Oáza klidu, jedno z nejoblíbenějších míst v Boleslavi, které místní lidé využívají k rekreaci či sportu. I to je lesopark Štěpánka. A co znamená pro vás? Pojďme společně fotit Štěpánku. Její krásy i neduhy. Její život…

V září se bude v Boleslavi sportovat zadarmo

Mladá Boleslav - V rámci Týdne sportu zdarma, který se uskuteční ve dnech 18. až 24. září v Mladé Boleslavi, budou moci lidé navštívit nejrůznější sportoviště ve městě, a to zcela bezplatně.

KRÁTCE: Na Putně poteče whiskey

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Patříš k plotně! slyšela další fotbalová rozhodčí

Střední Čechy – Nejvyšší fotbalová soutěž řešila podobný skandál loni na podzim a byl z toho pořádný poprask, když sparťané Vácha s Koubkem poslali po utkání v Brně rozhodčí Ratajovou k plotně. Obdobný a ještě daleko drsnější výrok na adresu ženy s píšťalkou měl ve druhém kole soutěží padnout také ve středočeském fotbale.