Akuma – Bezno 6:0

Hostující tým Bezna předvedl na Sahaře velmi slabý výkon a výsledek zápasu je pro něj ještě milosrdným. Kdyby hosté odjeli z desítkou, nikdo z přítomných by se nemohl divit.

Vždyť borci Akumy se doslova předháněli v zahazování brankových příležitostí. Omlazená Akuma si s chutí zahrála směrem dopředu, vzadu hrál spolehlivě Pavlousek, jenž přebral dirigentskou taktovku po odchodu Kamenického do Dobrovice.

V útoku byl tradičně skvělý Kohnhäuser, jenž dosáhl hattricku a minimálně ještě jednou tolik tutovek zahodil.

Z týmu Bezna těžko někoho chválit. V brance nastoupil Vokáč (ročník 1955!), ale ten byl v poločase nahrazen Kořínkem. Připomeňme jenom, že bezenská jednička Kameš si odpykávala jednozápasový stop od disciplinárky.

A tak byly k vidění na Sahaře pěkné branky – střely Kohnhäusera, výstavní góly Ladislava Hlaváčka a Jaroslava Bernata. Na vrch všeho přišel jeden kuriózní, když odkop bezenského brankáře trefil hráče Akumy, od nějž se míč odrazil do branky.

Proti tomu se domácí brankář Halbich v brance výrazně nudil. V prvním poločase nemusel zasahovat vůbec.

Po změně stran byla sice hra vyrovnanější, hosté začali po domluvě v kabině bojovat, ale výsledek už se změnit nedal.

Branky: 24., 36. a 74. Kohnhäuser, 17. L. Hlaváček, 35. Betnat, 90. Krejčí.

Rozhodčí: Vrábel. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Rohy: 12:5.

Akuma: Halbich – Havránek, R. Mulač, Pavlousek, Bernat – L. Hlaváček (79. J. Hlaváček), Dubský, Krejčí, L. Mulač (66. Nový) – Kohnhäuser, Valenta (68. Holas).

Bezno:
Vokáč (46. Kořínek) – T. Bajer, Korejza, Möbius, P. Bajer – O. Novák, V. Novák (66. Gruncl), Podzimek, Jeřábek (62. Kornelák) – Červeňák, Živec.

SKP MB – Dlouhá Lhota B 4:0

Tahák kola dvou neporažených celků z prvního kola vyzněl jasně pro Boleslavské. Ti zaslouženě vyhráli 4:0. Naopak v řadách hostů nebyl hráč, který by dokázal vyburcovat své spoluhráče k zodpovědnějšímu výkonu. Nad všechny pak vyčníval domácí forvard Řípa, který svůj hattrick stihl v prvním poločase.

Branky: 23., 30. a 45. Řípa, 63. Žahourek z PK.

Rozhodčí: Jirků. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Rohy: 4:6.

SKP: Zajíček – Pohl (70. Martínek), Formánek, Szalontay, Moc – Čadil, Kotka (64. Silbernagl), Forchtner, Tomš – Žahourek, Řípa (66. Kvasko).

Dl. Lhota B: Šidor – Vrabec (46. Jonáš), Dutý, Mašek (46. V. Brodský), Zdobinský – Hůlka (63. M. Brodský), Matějka, V. Limr, Novotný – Jansík, Zelba.