Bělá hrála po týdnu opět doma a napravila dojem po předchozí porážce od Dlouhé Lhoty. Hosté z Kosořic sice v poločase vedli, domácí však v závěru zápasu dvěma góly otočili na konečných 3:2. K výhře jim pomohly i dvě proměněné penalty. Kaňkou byla roztržka na hřišti v 90. minutě a následná vyloučení Šimka a Jindráka.

Osmou porážku v osmém zápase utrpěly Čejetice. Čechie v domácím souboji s Kněžmostem bojovala a dlouho platil bezbrankový stav, jenže v 82. minutě vystřelil hostům tři body Špetlík.

Souboj Dlouhé Lhoty s Krnskem dopadl lépe pro hosty. Postupně si vypracovali dvoubrankový náskok a domácí dokázali v 83. minutě pouze snížit.

Doubrava si doma zastřílela proti Březnu. Domácí Jizeran měl už v poločase tříbrankový náskok a utkání dovedl k pohodlné výhře 4:1. Dvěma góly k tomu pomohl Nedošetko.

Čtyři branky vstřelili i fotbalisté Řepova, kteří si jasně poradili s boleslavskou Akumou. K tomu udrželi čisté konto a s přehledem si dokráčeli pro tři body. Hattrickem se zaskvěl domácí Marco Bonomo.

Výhru zaznamenala také rezerva Dolního Bousova. V souboji se Zdětínem, který se hrál na hřišti v Obrubech, si domácí vypracovali postupně až tříbrankový náskok. Nakonec i díky dvougólovým střelcům Jakubu Šolcovi a Janu Hrdému zvítězil DBSK 5:2.

Okresní přebor - 8. kolo

Kostelní Hlavno – Kosmonosy B 1:0 (0:0)
Branka: 49. Sůra. Rozhodčí: Khol. ŽK: 1:2. Diváci 67.

Bělá pod Bezdězem – Kosořice 3:2 (1:2)
Branky: 9. Smékal z pen., 75. Pitloun, 80. Šimek z pen. – 19. Malík, 23. Maška. Rozhodčí: Louda. ŽK: 3:3. ČK: 90. Šimek – 90. Jindrák. Diváci 50.

Čejetice – Kněžmost 0:1 (0:0)
Branka: 82. Špetlík. Rozhodčí: Švarc. ŽK: 0:2. Diváci 77.

Dlouhá Lhota – Krnsko 1:2 (0:1)
Branky: 83. Zdobinský – 14. Firický, 66. Novotný. Rozhodčí: Pažout. ŽK: 3:1. Diváci 70.

Doubrava – Březno 4:1 (3:0)
Branky: 6. a 24. Nedošetko, 12. Hromada, 84. Odcházel – 60. Šlapka. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:2. Diváci 80.

Řepov – Akuma 4:0 (2:0)
Branky: 17., 24. a 61. Bonomo, 69. P. Štěpán. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 2:2. Diváci 60.

DBSK B – Zdětín 5:2 (3:1)
Branky: 4. a 49. J. Šolc, 16. a 30. Hrdý, 90. Najman – 14. Miškovský, 88. Vaňousek. Rozhodčí: Šebela. ŽK: 2:3. Diváci 80.